دستگاه سوهان ناخن خرید اینترنتی تهران

دستگاه سوهان ناخن یکی از ابزار های بسیار مهم در هر سالن مانیکور و پدیکور میباشد. ما در مقاله زیر به صورت تخصصی به برسی یکی از برند های معروف سوهان برقی استرانگ خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دستگاه سوهان ناخن

مشخصات فنی دستگاه سوهان ناخن استرانگ ۲۱۰

۱٫ رتبه بندی شده: ۱۱۰V-120V / 60HZ ، ۲۲۰V-240V / 50HZ (لطفا قبل از استفاده از دستگاه سوهان برقی استرانگ ولتاژ را تنظیم کنید) ۲٫ منبع تغذیه: ۴۵ وات ۳٫ ولتاژ خروجی: DC0-32V ۴٫ سرعت دارای سرعت: ۰-۳۵۰۰۰(حداکثر)

 

تغییر ندهید جهت ها را خیلی مرتباً چرخانید ، در غیر این صورت به آسیاب هندپیس آسیب می رساند
.۲ قبل از خاموش کردن ، سرعت چرخش  دستگاه سوهان ناخن استرانگ را در جهت خلاف جهت عقربه های ساعت بکشید تا سرعت چرخش کم شود و منبع اصلی برق را به ۰ تغییر دهید. بعد
از کار سر آسیاب را روی بالا قرار دهید از پانل نامه
هنگام تنظیم سرعت دستگاه سوهان ناخن دکمه سوئیچ سمت راست را فشار ندهید ، منتظر بمانید تا دستگیره متوقف شود و سپس زمانی که دستگاه سوهان برقی خواموش شد سر سوهان را خواموش کنید.

بسته شامل
۱x ماشین اصلی ؛ (پلاگین EU)
هندپیس ۱ عدد
۱x پشتیبانی از دستگیره
۱x کاربر Manua (انگلیسی)

 

سوهان برقی استرانگ 207

مشخصات سوهان ناخن برقی استرانگ ۲۰۷

مراقبت از دست و پا ، مراقبت از پوست و ناخن ، کار بر روی ناخن های طبیعی و مصنوعی. می توان آن را برای استفاده در هنرهای ناخن ، جواهرات ، منبت کاری و قالب سازی استفاده کرد.

سوهان برقی استرانگ ۲۰۷ با کیفیت بالا است که فقط برای استفاده حرفه ای طراحی شده است. این دستگاه فقط هنگام استفاده از اکریلیک ، بسته بندی ، ژل و ناخن های مجسمه سازی باید فقط توسط متخصصان پودیاتریست ، متخصصان آموزش دیده مراقبت از پا و تکنسین های ناخن دارای مجوز استفاده شود.

دستگاه سوهان ناخن با سرعت متغیر قدرتمند بهره می برد که می تواند ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه داشته باشد.

روشهای بهداشتی مناسب توصیه می کنند که همه سر سوهان ها پس از استفاده تمیز شوند.

شما به عنوان یک حرفه ای ، به یک دستگاه سوهان ناخن برقی پیشرفته و همه کاره نیاز دارید که بتواند با طیف گسترده ای از برنامه های مراقبت از دست و پا مقابله کند: دستگاه STRONG 207B – به دلیل الکترونیک پیشرفته و فناوری واحد ایمن دستی ، پرونده مناسب برای همه برنامه ها است. عملکرد بالا و موتور آرام و روان برای جلب رضایت مشتری شما.

• ۳۰،۰۰۰ دور در دقیقه
• جهت جلو / عقب
• عملکرد آرام و روان
• شامل پدال روشن / خاموش است

 

دسته سوهان برقی استراگ

مشخصات فنی دستگاه سوهان Strong 207B

سرعت چرخش: قابلیت تنظیم مداوم تا ۳۰٫۰۰۰ دور
در دقیقه قابلیت چرخش راست / چپ
پدال روشن / خاموش پدال
قطعه دستی: ۱۷۰ گرم ، ۱۲۹ میلی متر
• رنگ: خاکستری / قرمز

وزن: ۱٫۷ کیلوگر

 

چگونگی خرید دستگاه های کاشت ناخن؟ جهت خرید وسایل برقی کاشت ناخن و پودر کاشت میتوانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۲ تماس حاصل فرماید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما