خرید دستگاه سوهان برقی نیل مستر 35km مدل کمبی

دستگاه سوهان برقی نیل مستر یکی از سوهان برقی های چینی است که برای دوستان که تازه میخواهند وارد حرفه کاشت ناخن شوند بسیار خوب و عالی است در این مقاله به برسی مشخصات دستگاه سوهان برقی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.


دستگاه سوهان برقی نیل مستر


دستگاه سوهان برقی نیل مستر همراه با شش سرسوهان است که به شما امکان می دهد ناخن های خود را درست مثل یک حرفه ای در خانه انجام دهید. عملکردی ، همه کاره و ساکت ، ابزاری اساسی برای جانبازان مراقبت از ناخن و تازه واردان است.

این بسیار سریعتر از یک دستگاه کاشت ناخن استاندارد کار می کند ، به همین دلیل این دستگاه سوهان برقی ناخن نیل مستر برای کارهای هنری ناخن است. همچنین برای رفع ترک های اکریلیک ، از بین بردن اکریلیک های برداشته شده ، پر کردن ناخن ها قبل از استفاده از ناخن های ژل یا اکریلیک ، ایجاد ناخن های طبیعی ، رفع کوتیکول ها و صاف کردن پینه یا پوست سفت شده روی دست و پاهای شما به خوبی کار می کند.


سوهان برقی ناخن

چگونگی استفاده دستگاه سوهان برقی نیل مستر

۱٫ این دستگاه سوهان برقی نیل مستر برای ناخن های ژل اکریلیک طراحی شده است. بنابراین اگر می خواهید لاک ژل ناخن های طبیعی را پاک کنید اما مانیکور ساز حرفه ای نیستید ، لطفاً از لنت های پاک کننده لاک ناخن به جای مته ناخن استفاده کنید تا به تخت ناخن آسیب نرسانید.

۲٫ به منظور پاسخگویی به نیازهای مانیکور حرفه ای ، این محصول با سرعت قابل تنظیم چرخش ۰-۲۵۰۰۰ دور در دقیقه طراحی شده است. لطفاً آن را به آرامی از سرعت کم به سرعتی که دوست دارید در هنگام استفاده تنظیم کنید. برای جلوگیری از صدمه زدن به ناخن های عمل نادرست ، آن را یک باره روی بالاترین سرعت تنظیم کنید.

۳٫ یک موتور پر سرعت به طور حتم گرما تولید می کند ، بنابراین لطفاً هر بار از مته ناخن خیلی طولانی استفاده نکنید. وقتی احساس کردید که دریل ناخن بیش از حد گرم شده است ، لطفاً سریعاً استفاده از آن را متوقف کنید و قبل از استفاده مجدد صبر کنید تا گرما پخش شود. (هر بار بیش از ۲۰ دقیقه استفاده مداوم توصیه نمی شود)

۴٫ لطفاً از آداپتور در بسته اصلی استفاده کنید. هنگامی که مته ناخن در حال چرخش است ، لطفا قبل از تعویض جای مته ناخن ، سوییچ را خاموش کنید.


دسته سوهان ناخن


هندپیس دستگاه سوهان برقی نیل مستر

۱٫ سبک و بادوام: از مواد آلیاژ آلومینیوم با درخشش فلزی منحصر به فرد ساخته شده است. ۲٫ سر سوهان آسان برای تغییر: هندپیس دارای گشتاور با کیفیت بالا است و تعویض بیت های سوراخ ناخن را آسان می کند.

کنترل سرعت متغیر —— ۳۵۰۰۰ دور در دقیقه

دکمه کنترل سرعت مخفف RPM است که منطقی و دقیق است.

۰-۱۵۰۰۰ دور در دقیقه: به شما امکان می دهد از ناخن های طبیعی استفاده کنید.

۱۵،۰۰۰-۳۵،۰۰۰ RPM: به شما امکان می دهد از آن برای ناخن های اکریلیک و ناخن های طبیعی استفاده کنید.


مانیکور


تمیز کردن دستگاه سوهان برقی نیل مستر آسان ، راحت پوشاندن ناخن ها ، هر دو طرف موجود ، بدون احساس خراش تحریک کننده ، جمع و جور ، زیبا و قابل حمل. اندازه کافی جمع و جور و سبک است تا در کیف مسافرتی یا کیف شما قرار گیرد. شما می توانید کارهای هنری ناخن خود را در هر زمان و هر مکان انجام دهید.

سوهان برقی نیل مستر مدل کمبی

چگونگی خرید سوهان برقی نیل مستر

جهت خرید دستگاه های سوهان برقی با مارک نیل مستر و نیل دریل میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش تماس حاصل فرماید شرکت بازرگانی نیل استارز


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما