خصوصیات بهترین پلی ژل ناخن چیست؟

انتخاب پلی ژل ناخن با کیفیت بسیار مهم است زیرا محصولات ارزان تر می توانند به ناخن های شما آسیب برسانند و در رشد و صافی ناخن های طبیعی شما اختلال ایجاد کنند. ژل های بی کیفیت نیز دوام ندارند و به سرعت تراشه می شوند. قبل از سرمایه گذاری روی کیت ناخن ، نگاه دقیق به مواد تشکیل دهنده آن بیندازید. از مصرف مواد شیمیایی سمی خودداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پلی ژل ناخن

تعداد : پلی ژل ناخن با تیوپ بزرگ را انتخاب کنید تا حداکثر سود را ببرید. کیت هایی وجود دارند که اندازه های مختلفی را ارائه می دهند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که مقدار آن چندین برنامه را طول می کشد.

گزینه های رنگ : شما می توانید حداکثر ۶ گزینه رنگی را در بسته های ژل پلی ژل داشته باشید. تهیه کیت با گزینه های رنگی بیشتر امکان پذیر است تا بتوانید سبک های مختلف را امتحان کنید.


بافت پلی ژل ناخن

بافت : یک بافت صاف برای پایان براق کاملاً ضروری است. همچنین باید اندازه و شکل ناخن را نیز تکمیل کند. به دنبال پلی ژلی باشید که در بطری خشک نشود و از قوام خوبی برخوردار باشد.

زمان پخت : یکی از مهمترین نیازها در روند درخواست ، زمان خشک کردن است که به دستگاه لاک خشک کن مورد استفاده شما بستگی دارد. لامپ های LED و UV معمولاً برای بهبود ناخن های پلی ژل استفاده می شوند. معمولاً لامپ های LED سریعتر از لامپ های UV باعث بهبود ناخن های شما می شوند.

فرآیند حذف : اکثر کیت ها با محلول حذف ژل پلی ناخن ارائه می شوند. بعضی اوقات ، از بین بردن پوشش سخت باید مدت زمان زیادی طول بکشد و نیاز به پر کردن و پف کردن گسترده دارد.

مواد ناخن پلی ژل

قیمت پلی ژل کاشت ناخن

قیمت : مطمئن شوید که کیت پلی ژل خریداری شده در بودجه شما باشد. قیمت بستگی به کیفیت و ابزار موجود در کیت دارد.
موارد گنجانده شده: برخی از کیت های ناخن پلی ژل با لامپ های پخت LED ، پوشش های بالایی و پایه یا محلول لغزش ارائه نمی شوند. این می تواند منجر به هزینه های پنهان شود.

کیت های ناخن پلی ژل بدون دردسر و مقرون به صرفه هستند. آنها به شما کمک می کنند بدون قرارهای گران قیمت در سالن ناخن های زیبایی داشته باشید. بنابراین ، دست خود را بر روی یکی از کیت های ذکر شده در بالا بگذارید تا به خود مانیکورهای زیبایی در خانه بدهید!


مواد کاشت پلی ژل ناخن

جهت خرید لوازم کاشت ناخن و دستگاه سوهان برقی استرانگ میتوانید همه روزه با شرکت نیل استارز از ساعت ۸ الی ۲۲ از سراسر ایران تماس حاصل فرماید ارسال با پست و تیباکس میباشد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما