خرید پودر کیستون نچرال keystone آمریکای 830 گرمی

پودر کیستون: سالن دار ها و هنرجویان همیشه به دنبال بهترین پودر کاشت ناخن میگردند و دقیقن اطلاع ندارن یک پودر درج یک چه خصوصیاتی باید داشته باشد یکی از فاکتورهای مهم در پودر ناخن این است که با هر نوع لیکوئید که ترکیب میشود باز هم  کارای خود را داشته باشد در این جا ما به برسی پودر کیستون خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.


پودر ناخن کیستون اصلی

شما می توانید از پودر کیستون نچرال و کلیر برای ایجاد یک جلوه کریستالی فوق العاده استفاده کنید. مناسب برای تطبیق با ژل UV، اکریلیک و غیره

ایجاد ناخن های زیبا برای درخشندگی طولانی مدت نکات ناخن.

ایجاد یک پوشش طبیعی با این پودر کلیر

ابزار حرفه ای هنر ناخن برای تکنسین ناخن.

مناسب برای حرفه ای، سالن ناخن، مدرسه هنر ناخن،

هنرمند هنر ناخن و استفاده شخصی / خانگی، عمده فروشی و غیره

پودرهای کاشت ناخن کیستون همراه با لیکوئید ناخن کیستون که رنگ بنفشی دارد برای ناخن های اکریلیک، گل های تراشیده شده، اکستنشن ناخن و تزئینات ناخن عالی هستند. بسیار رنگدانه و با استحکام خوب، و بادوام، برای هنرجویان وسالن دار ها بسیار مناسب است کیفیت درج یک. برای انجم دادن کاشت ناخن میتواندی از دستگاه های سوهان برقی درج یک مانند سوهان برقی استرانگ استفاده کنید.


پودر کیستون 11 کیلوی

چرا پودر های کاشت ناخن کیستون انتخاب خوبی برای شما هستند؟

پودر کیستون یک پودر با کیفیت بالا و ریز است که زرد نمی‌کند، می‌توان آن را با لیکوئید ناخن کیستون یا از برندهای دیگر استفاده کرد، سپس در عرض 5 تا 8 دقیقه در هوا خشک شود، به آرامی برای ایجاد ناخن‌های اکریلیک. این می تواند 28 روز یا بیشتر دوام بیاورد و آن را به بهترین هدیه تعطیلات تبدیل کند، بهترین انتخاب برای هدیه دادن! چسبندگی و هوابندی خوب، حفظ طراوت پودر اکریلیک در شیشه. این پودرها در رنگ های کلیر و هلوی، نرچرال موجود است.

 

چگونه می توان ناخن های پودر کیستون را حذف کرد

1. سطح ناخن را با سوهان پولیش لاک بزنید

2. ناخن ها را به مدت 5 تا 10 دقیقه با نایلون های پاک کننده ناخن خیس کنید.

(یا لاک پاک کن را روی پنبه بزنید و روی ناخن بمالید)

3. لاک ناخن را با فشار دهنده کوتیکول پاک کنید.

4. سطح ناخن را با برس ناخن تمیز کنید.

5. دستان خود را با آب و صابون بشویید.

چگونگی کاشت پودر ناخن

چگونگی سفارش پودر کیستون

جهت خرید پودر کیستون درج یک با گارانتی کیفیت میتواندی همه روزه از ساعت 9 الی 21 با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور با تیپاکس و اتوبوس در کمترین زمان از 24 ساعت الی 72 ساعت بعد از ثبت سفارش.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما