خرید اینترنتی پودر کاشت ناخن nail powder

آیا پودر کاشت ناخن  بهتر از ژل کاشت هستند؟

بیشترین تفاوت ژل و پودر کاشت ناخن در طول عمر است. مانیکور با پودر کاشت ناخن  می تواند تا یک ماه روی ناخن دوام بیاورد ، یعنی دو برابر لاک ناخن ژل. همچنین ، مانیکورهای پودر دیپ نیازی به لامپ های پخت نور ندارند. این بدان معناست که شما یک لامپ ناخن بزرگ نخواهید داشت که در کمد یا کشوی خود جا می گیرد و همچنین با تابش اشعه ماورا بنفش نیز روبرو نخواهید شد.

مانیکور و پدیکور

چگونه لاک ناخن با پودر کاشت را در خانه اعمال می کنیم؟

  • دبستان ناخن با فشار دادن لایه شاخی تماس و پر کردن ناخن را به شکل مورد نظر خود را.
  • برای پاک کردن روغن و آلودگی بستر ناخن از پاک کننده استفاده کنید.
  • هنگامی که ناخن ها تمیز و خشک شدند ، یک لایه پایه بزنید.
  • به رنگ پودر آغشته کنید و از برس پاک کن استفاده کنید تا پودر اضافی آن گرفته شود.
  • کل مراحل را تکرار کنید : دو بار پاک کردن پوشش کامل و پایان قوی تر برای مانیکور مقاوم در برابر تراشه را تضمین می کند.
  • در آخر ، ناخن ها را با فعال كننده رنگی كه پودر رنگ را به یك براق لاكی پیوند می زند ، رنگ آمیزی كرده و برای استحكام بیشتر از یك پوشش بالا استفاده كنید.

پودر کاشت ناخن

آیا ناخن های پودر آغشته ایمن هستند؟

اگر نگران سلامت ناخن خود هستید ، ناراحت نشوید: آغشته شدن با پودر کاشت ناخن شما را خراب نمی کند ، اما تراشیدن و برداشتن مانیکور باعث از بین رفتن آن می شود. کنار زدن ناخن ها با چوب ناخن لایه های بستر طبیعی شما را از بین می برد و ناخن های شما را ضعیف می کند.

در عوض ، برای ازبین بردن لاک ناخن ، به همان روند پاک کردن ژل ادامه دهید: یک پنبه را به استون آغشته کرده و اجازه دهید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی ناخن شما بماند تا رنگ آن پاک شود. اگر مانیکور شما بعد از ۱۵ دقیقه تکان نمی خورد ، بگذارید ناخن های شما کمی بیشتر در پاک کننده خیس بخورد. فراموش نکنید که وقتی کارتان تمام شد ، به ناخن های خود مرطوب کننده اضافه کنید!

پودر کاشت ناخن خانگی

چگونه مانیکور پودر دیپ را پاک می کنید؟

دوباره در اینجا ، می خواهید به دستورالعمل های موجود در هر کیت که خریداری کرده اید مراجعه کنید. با این حال ، مانیکورهای پودر کاشت ناخن همیشه باید با استون خیس بخورند – تحت هیچ شرایطی سعی نکنید رنگ آن را پوست بگیرید یا انتخاب کنید. با این کار به معنای واقعی کلمه ، لایه بالایی ناخن واقعی شما پاره خواهد شد. آخ!

در عوض ، بهترین شرط شما این است که حداقل ده دقیقه هر ناخن را در یک پنبه آغشته به استون (یا دور) بپیچید یا آن را در یک کاسه کوچک استون فرو کنید. برای اینکه رنگ پودر آغشته شود ، باید پیوند بین لاک و ناخن حل شود. بهترین قسمت این است که اگرچه ممکن است این روند خیساندن خسته کننده به نظر برسد ، پس از حل شدن رنگ باید به راحتی و تمیز پاک شود (نیازی به خراشیدن نیست).

بهترین پودر کاشت ناخن مارک inm , ibi میباشد که شرکت نیل استارز آن را به صورت فله ای به سالن داران عرضه میکند ماندگاری بسیار عالی بدون گرد غبار و بدون خرد شدن.

 

جهت خرید پودر و مواد کاشت ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما