خرید پودر کاشت ناخن رنگی 128 رنگ مختلف

اگر نمی خواهید برای مانیکور ساده به سالن بروید، این مجموعه بسته پودر کاشت ناخن رنگی سریع مانیکور برای خانه یک گزینه عالی است! یک پودر آغشته خشک و سریع برای ایجاد ناخن های زیبا بدون استفاده از دستگاه لاک خشک کن ناخن. در عرض ۳۰ ثانیه سریع خشک می شود و به راحتی روی ناخن های طبیعی یا نوک های کوتاه ناخن اعمال می شود.  این پودر کاشت ناخن شامل 128 رنگ مختلف پر جنب و جوش برای انگشتان شما است. جای نگرانی نیست که در چه مواقعی باید از این استفاده کنید. ایده آل مناسب برای سال نو ، تولدها ، روز مادر ، ازدواج، سالگردها ، روز ولنتاین ، جشنواره های دیگر است.


پودر رنگی ناخن درج یک کیلوی


ژل ناخن رنگی

 


 

مجموعه پودر کاشت ناخن رنگی 128 عددی برای مانیکور حرفه ای کاملاً مطابق با خواسته های مختلف ناخن شماست ، ایجاد ناخن هنری منحصر به فرد و زیبا … این هدیه ای مناسب برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف ، تولدها ، سالگردها ، تعطیلات یا رفتنبه مهمانی ها است

 محتوای ست پودر کاشت ناخن رنگی

پایه ۱ X (14 میلی لیتر / ۰٫۵ اونس)

۱ X فعال کننده (۱۴ میلی لیتر / ۰٫۵ اونس)

۱ X بالا (۱۴ میلی لیتر / ۰٫۵ اونس)

۱ X Brush Saver (14ml / 0.5oz)

۲۴ X پودر رنگی (۰٫۵ اونس / هر شیشه)

کاشت ناخن رنگی

ویژگی ها و جزئیات پودر کاشت ناخن

مجموعه بسته ای از پودر کاشت ناخن رنگی ها جذاب: که شامل پوشش پایه ، پوشش بالا ، فعال کننده ،محافظ برس (۰٫۵ اونس / هر بطری) است. و ۲۴ شیشه پودر رنگی زنده (۰٫۵ اونس / هر شیشه). این مجموعه جدید بسته نرم افزاری خشک پودر خشک نه تنها سالن حرفه ای است ، شخصی می تواند دستورالعمل های مانیکور DIY را دنبال کند.

 

در وقت خود صرفه جویی کنید: این بسته سریع پودر کاشت ناخن رنگی خشک هم برای ناخن های طبیعی و هم برای ناخن های تزئینی مصنوعی در ۳۰ ثانیه بدون  نیاز به خشک  کردن یا دستگاه یو وی می شوند. جهت استفاده نیاز به لیکوئید ناخن میباشد ، سریعتر از پودر آغشته معمولی. بدون مراجعه به  سالن آرایشی برای مانیکور ، در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

کاربرد آسان و طولانی مدت: این پودر غوطه وری سریع خشک به راحتی برای هرکسی قابل استفاده است و ۲۵٪ در زمان کار شما صرفه جویی می کند. فقط یک سیستم غوطه وری ۳ مرحله ای ساده برای طراحی ناخن های اکریلیک فریبنده. این می تواند برای ۳ هفته ادامه داشته باشد و وضوح رنگ را تضمین کند و از زردی یا کدر شدن جلوگیری کند.

مواد سازگار با محیط زیست: ساخته شده از مواد فرمول جدید ، سازگار با محیط زیست و غیر سمی ، یک اثر سطح صاف و خود تراز را برای شما فراهم می کند.

 پودر کاشت ناخن رنگی رنگی

ست بسته پودر کاشت ناخن رنگی

مجموعه پودر کاشت ناخن  128 عددی برای مانیکور حرفه ای کاملاً مطابق با خواسته های مختلف ناخن شماست ، ایجاد ناخن هنری منحصر به فرد و زیبا … این هدیه ای مناسب برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف ، تولدها ، سالگردها ، تعطیلات یا رفتن به مهمانی ها است

پودر پگمنت ناخن

 

جهت خرید پودر کاشت ناخن میتوایند با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. ثبت سفارش صورت اینترنتی . ارسال دستگاه ها یو وی، دستگاه کاشت ناخن استرانگ و مواد لازم برای کاشت ناخن بعد از ثبت سفارش یک روز الی ۳ روز کاری با تیپاکس صورت میگیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما