خرید پودر کاشت ناخن رنگی به صورت اینترنتی

این روزها دخترها و تینیجرها و اصولا دختران شیک پوش عجیب به سمت پودر کاشت ناخن رنگی رفته اند به دلیل تنوع رنگی بالای که دارد. در این جا میخوهیم شما عزیزان را با یک نمونه پودر کاشت آشنا کنیم با ما همراه باشید.

پودر کاشت ناخن رنگی

پودر کاشت ناخن رنگی حرفه ای مارک Saviland

  1. ایجاد جلوه بلوری خارق العاده
  2. قابل استفاده بر روی ناخن های طبیعی و ناخن های مصنوعی.
  3. ظاهر طبیعی خارق العاده ای برای ناخن های شما ایجاد می کند.
  4. به شما امکان طراحی حرفه ای یا ناخن خانگی را می دهد.
  5. یک هدیه هنری ناخن حرفه ای برای خود یا دوستان

توجه: اگر در ایجاد ناخن اکریلیک کاملاً مناسب با مشکل روبرو هستید ، با نسبت مایع به پودر خود بازی کنید تا بهترین گزینه را برای شما پیدا کند!

فرمت ناخن

مرحله فرمت ناخن

۱٫ فرم ناخن را روی ناخن خود قرار دهید. ۲٫ مقدار کافی مایع اکریلیک را به فنجان بریزید. ۳٫ پودر اکریلیک را با مایع اکریلیک روی ناخن بمالید. ۴٫ آن را به ناخن بزنید. صبر کنید تا خشک شود. ۵٫ فرم ناخن را بردارید. ۶٫ شکل ناخن های خود را کوتاه کنید. کت بالا را بزنید.

کاشت ناخن

مرحله طراحی ناخن رنگی

  1. ۱٫ پودر اکریلیک کریستال را با یک مایع اکریلیک آغشته کنید.
  2. ۲٫ آن را به ناخن خود بچسبانید و تراش دهید. صبر کنید تا خشک شود.
  3. ۳٫ پوشش بالا را بزنید ، با استفاده از دستگاه uv خشک کنید.

 

مرحله تزئین ناخن:  لایه اکریلیک بیرنگ را به پایه برسانید.  پودر اکریلیک را با مایع اکریلیک روی ناخن با قلم مو بکشید.  تزئین ناخن را قرار دهید.  روپوش را بزنید ، توسط دستگاه یو وی خشک کنید.

 

 

  1. ناخن رنگی

ویژگی ها و جزئیات پودر کاشت ناخن رنگی رنگی

۳ رنگ و کاربرد زیبا set مجموعه پودر اکریلیک ناخن شامل ۳ رنگ پودر صورتی ، صورتی تیره و بنفش براق است (همه عکس ها در عکس ها نشان داده شده است). برای استفاده در خانه و سالن بسیار مناسب است. پودر اکریلیک برای انجام ناخن های فرانسوی ، ناخن های اکریلیک ، گل های حک شده ، اکستنشن ناخن ، تزئین ناخن بسیار جالب است. از این رنگ ها می توان روی ناخن های طبیعی و ناخن های کاذب استفاده کرد.

پودر کاشت با ماندگاری طولانی سیستم پودر اکریلیک یک لایه محافظ ایجاد می کند ، ناخن های بلندتر و محکم تری را ایجاد می کند که شکافته یا پوست نمی شوند. مجموعه پودر اکریلیک برای فرمول خاص و مهارت ساخت پیشرفته دارای ماندگاری بالا در برابر تراشه است. حتی بدون ترمیم لامپ ناخن می تواند حدود بیش از ۴ هفته ادامه یابد.

پودر کاشت ناخن رنگی  (nail powder) غیر زرد و بدون نیاز به استفاده از دستگاهuv  مجموعه پودر کاشت ناخن رنگی Saviland با کیفیت بالا پودر اکریلیک است که می تواند وضوح رنگ را تضمین کرده و از زردی یا کدر شدن آن جلوگیری کند. رنگ ها هفته ها زنده می مانند! پودر اکریلیک ما یک پایان صاف و روان برای خود فراهم می کند. سیستم پودر کاشت ناخن Saviland برای بهبود نیازی به لامپ ناخن ندارد ، که می تواند از آسیب رساندن به پوست جلوگیری کند.

پودر ناخن رنگی رنگی

IPS T نکات گرم و توجه به خدمات با استفاده مناسب ، این پودر کاشت ناخن رنگی حدود ۲-۳ دقیقه خشک می شود.

جهت خرید محصولات کاشت ناخن میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. فروش به صورت اینترنتی ارسال ۲۴ ساعت الی ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما