خرید پلی ژل ناخن Polygel ارسال رایگان

پلی ژل ناخن یکی از بهترین مواد کاشت است که کار با آن نیازی به تخصص ندارد و شما به راحتی میتوانید در خانه استفاده کنید. این مواد معمولا بین ۱۵ الی ۲۱ روز روی ناخن شما دوام دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

💝💝 [سریع و راحت] سریع و آسان کشاندن ناخن. راحت و سریع ، برای پسوندهای شگفت انگیز و طولانی مدت / هنر ناخن. با دستورالعمل های گام به گام در صفحه لیست ، حتی مبتدیان می توانند به راحتی ناخن های زیبا و با ماندگاری طولانی ایجاد کنند. لطفا توجه داشته باشید که پر کردن و پرایمر کردن از ویژگی های اصلی اثر طولانی مدت است!

پلی ژل ناخن

[اثر طبیعی و ماندگار] این پلی ژل ناخن مانند ناخن های خود سبک و طبیعی است. بافتی محکم و ماندگارتر از یک ژل سفت و سخت می تواند باعث صرفه جویی در مشکلات در سه هفته یا حتی بیشتر شود. هنگام انجام ناخن ، به نظر می رسد که شما هیچ چیزی را روی ناخن خود نپوشیده اید. این به ناخن های شما ظاهری طبیعی ، با طول و تمیزی زیبا می بخشد. علاوه بر این ، می تواند در حین کار محکم به انگشت شما بچسبد بدون اینکه به راحتی جابجا شوید.

تیپ ناخن

 

موارد کار برد Polygel ناخن

پلی ژل ناخن ( Polygel) را می تواند روی ناخن های مصنوعی با استفاده از
دستگاه یو وی ، ناخن های طبیعی ، سطوح مختلف مانند ناخن ها ، کاغذ و سایر کارهای هنری استفاده شود. کشیدن سریع و راحت ناخن برای انجام آن خودتان. هدیه ای شگفت انگیز برای همسر ، دوست دختر ، مادر یا خواهر.

💝💝 [نکات مربوط به حذف] اگر سبک هنری ناخن را تغییر دهید و بخواهید ژل اکستنشن ناخن را بردارید ، می توانید ژل اکستنشن ناخن را بزنید و سپس آن را بمالید. ناخن باعث صرفه جویی در وقت می شود و به پاک کردن سریعتر و تمیزتر آن کمک می کند.

ژل کاشت ناخن

💝💝 [کیت ایده آل برای بانوی زیبا] با این کیت ژل اکستنشن ناخن سالن ناخن در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. شما همچنین می توانید ناخن های اکستنشن متنوع و زیبا و یا طرح های دیگر ناخن بسازید فقط سالن ناخن خود را به خانه ببرید.

 

 

جهت خرید مواد پلی ژل ناخن و پودر کاشت ناخن میتواندی همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.


 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما