لیکوئید چرب کیستون به قیمت عمده Liquid Keystone

لیکوئید چرب برای ترکیب سهولت کاربرد با محصول نهایی برتر طراحی شده است. به لطف تثبیت‌کننده‌های رنگ بهبودیافته، زرد شدن محصول به گذشته مربوط می‌شود. انقلابی ترین جنبه مونومر تعادل بهینه بین زمان پردازش و زمان پخت است. پخت کنترل شده – این مایع به گونه ای طراحی شده است که به شما زمان کافی برای ایجاد خط لبخند کامل و همچنین زمان کافی برای کامل کردن منحنی c خود بدهد.


لیکوئید چرب ناخن

ویژگی ها و مزایا لیکوئید ناخن چرب کیستون

 • پخت کنترل شده
 • چسبندگی بهینه، بدون بلند شدن
 • سازگاری در شکل منحنی c
 • زرد نشدن
 • لیکوئید چرب بدون هوا یا شکستگی در صورت استفاده صحیح
 • بدون رنگ اضافی – رنگ ثابت
 • آسان برای اعمال
 • مناسب برای تمام درمان های ناخن های طبیعی، نوک ها یا قالب ها
 • محافظت عالی برای مشتریان با ناخن های طبیعی نازک یا به عنوان یک لایه محافظ
 • حاوی NO MMA: مونومر مبتنی بر اتیل متاکریلات
 • نرم کننده ها – به ناخن انعطاف پذیری می دهند.

استفاده لیکوئید چرب

. پودرهای کاشت ناخن کیستون را با لیکوئید چرب برای ایجاد ناخن های زیبا و قوی. زمان استفاده ممکن است بسته به شرایط آب و هوایی متفاوت باشد. هوای بسیار گرم ممکن است باعث شود که محصول سریعتر درمان شود یا هوای بسیار سرد ممکن است باعث کند شدن محصول شود. نسبت اختلاط توصیه شده: قسمت مایع و ۱ قسمت پودر. نسبت مونومر به پلیمر ممکن است نیاز به تنظیم کمی با توجه به شرایط آب و هوایی داشته باشد، اما این بر استحکام یا دوام تأثیر نمی گذارد.پودر و لیکوئید کیستون

مراحل کاشت ناخن به لیکوئید ناخن

مرحله ۱: مراحل آماده سازی ناخن طبیعی را دنبال کنید.

مرحله ۲: یک لایه نازک بیس کات را اعمال کنید. را روی ناخن های طبیعی بزنید و اجازه دهید حدود ۳۰ ثانیه در هوا خشک شود. محصول کمی چسبنده باقی می ماند.

مرحله ۳: قلم کاشت ناخن را داخل لیکوئید چرب کنید و بعد وارد پور نخن و به ثورت  توپ بردارید و اولین توپ را روی لبه آزاد قرار دهید. با استفاده از نوک برس خود، به آرامی دو طرف توپ را به هر طرف لبه آزاد بمالید (فشار دهید). برس را نیمه مرطوب نگه دارید تا محصول کارآمد بماند. به آرامی محصول را روی ناخن طبیعی مخلوط/ترکیب کنید.

مرحله ۴: توپ دوم را در مرکز صفحه ناخن طبیعی قرار دهید. محصول را از چپ به راست هدایت می کند (دیواره های جانبی چپ و راست ناخن طبیعی). محصول را به سمت کوتیکول مخلوط/ترکیب کنید. لبه های کناری ناخن را به خوبی با اکریلیک بچسبانید و یک لبه نازک تمیز بدون تماس با پوست ایجاد کنید. اکریلیک باقی مانده باید به آرامی روی لبه آزاد صاف شود.

مرحله ۵: یک قاشق سوم را روی کوتیکول بمالید. یک میلی متر فاصله در اطراف کوتیکول بگذارید. هرگز پوست اطراف را با اکریلیک لمس نکنید! یک لایه نازک در ناحیه کوتیکول، اکستنشن ناخن طبیعی، ظاهری خوب و طولانی مدت را فراهم می کند. با فشار دادن خوب اکریلیک و انتقال نازک تدریجی به ناخن طبیعی در کوتیکول از برجستگی هوا جلوگیری می شود.

مرحله ۶: مراحل تکنیک سوهان زدن را دنبال کنید تا در صورت لزوم ناخن ها را به شکل سوهان بکشید.لیکوئید ناخن چرب

کدام لیکوئید ناخن بهتر است ؟

در مجموع اگر تازه کار هستید ما به شما پینهاد میکنم از لیکویئ چرب استفاده کنید در تابستان برای این که فرصت به شما میدهد که روی صدف ناخن خوب قرار بگیرد و یکی از بهترین لیکویدها در بازار مارک کیستون  میباشد.


چگونگی خرید لیکویید ناخن

لیکوئید کیستون R1 C1 به صورت فله ای و لیتری به فروش میرسد جهت خرید میتوانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن لیکوید چرب فروش از یک لیتر به بالا صورت میگیرد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما