خرید لاک خشک کن uv به قیمت عمده

یکی از دستگاه های که بیشترین استفاده در کاشت ناخن دارد. دستگاه لاک خشک کن uv است. و بهترین نوع دستگاه uv ناخن حدالقل ۳۶ وات به بالا میباشد. در مقاله زیر به برسی یکی از حرفه ای ترین دستگاه های یووی ناخن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید

 

دستگاه لاک خشک کن.

کار کرد با دستگاه uv  ناخن

اگر به پایان زمان نیاز داریم دوباره دکمه را فشار دهیم؟
البته نیازی نیست زیرا ما عملکرد سنسور خودکار داریم
چگونه می توانید دوباره نور را فعال کنید؟ بدون برداشتن هیچ دکمه ای ، دست خود را برداشته و دوباره در زیر چراغ قرار دهید.

چرا مستقیماً برای تنظیم زمان در ثابت نیست؟ اگر لامپ  دستگاه لاک خشک کن uv ناخن روشن باشد ، دانه های لامپ به راحتی گرم می شوند و طول عمر لامپ را کاهش می دهند. بنابراین برای استفاده راحت و جلوگیری از تحریک پوست ، طول عمر لامپ را نیز حفظ کنید ، پس از آزمایش ، ما تنظیم شدیم ۳۰s 60s 99s ، (حالت گرمای کم) و عملکرد سنسور اتوماتیک را اضافه کنید. امیدوارم همه مشتری ها تجربه خوبی از هنر ناخن داشته باشند.

درباره عملکرد محافظت
چرا وقتی که ما مستقیماً آن را می بینیم چراغ سفید آبی بسته است و بنفش نیست؟
از آنجا که چراغ های بنفش برای چشم و پوست تحریک کننده هستند ، بنابراین ما طراحی را برای اطمینان از مناسب بودن مشتریان ارتقا دادیم. اگر می خواهید رنگ بنفش را مانند تصویر اصلی ما ببینید ، لطفا سعی کنید چراغ را در مکانی با نور ضعیف روشن کنید .

لاک خشک کن uv

 

لاک خشک کن یووی  چیست؟

لامپ دستگاه لاک خشک کن uv ماورا بنفش به معنای ساخته شده توسط دانه های LED است و می تواند UV را برای خشک کردن ژل ساطع کند ، لامپ ما شامل ۲۱ عدد مهره led است و می تواند UV را خشک کند تا ژل خشک شود ، بنابراین “بله” لامپ ما لامپ UV است.

آیا دستگاه های uv می تواند تمام ژل را با زمان های مشابه درمان کند؟ البته که نه برای خشک کردن سریع ژل uv ، اما همانطور که می دانید مواد تشکیل دهنده مارک های مختلف ژل لهستانی متفاوت است ، سرعت خشک شدن نیز تحت تأثیر ضخامت اسمیر ژل های شماست ، بنابراین ممکن است زمان پخت متفاوت ژل های مختلف را ببینید. شما می توانید امتحان کنید برای افزایش زمان پخت در صورت لزوم.

 

دستگاه uv سان

آیا دستگاه  لاک خشک کن uv می تواند لاک معمولی من را درمان کند؟

نه ، این لامپ می تواند لاک ژل را خشک کند ، اما نه برای پولیش معمولی که حاوی ماده uv نیست ، بنابراین لطفا قبل از خرید تأیید کنید که لاک شما سازگار است. برای لهستانی معمولی ، ما پیشنهاد می کنیم لامپ را برای خشک کردن آن انتخاب کنید.

 

ویژگی ها و جزئیات مهم دستگاه uv ناخن

قدرت و نرم بالا: دستگاه لاک خشک کن uv ناخن ۴۰ وات با ۲۱ عدد چراغ LED ، ولتاژ ۱۱۰-۲۴۰ ، از قهوه ای شدن پوست شما جلوگیری می کند. ژل متفاوت با زمان خشک شدن متفاوت ، شما می توانید زمان خشک شدن را افزایش دهید.

پس انداز کنید: ۳۰s ، ۶۰s ، ۹۹s ، ۳ تایمر با صفحه نمایش LED ، زمان متفاوت برای ژل های مختلف به منظور کنترل شما. ۵۰،۰۰۰ ساعت عمر.

کاربرد: نمی توان لاک ناخن معمولی را که حاوی ژل uv نیست خشک کرد. عالی برای خشک کردن اکثر ژل های UV ناخن ، پوشش بالا UV ، ژل UV UV Builder و ژل ناخن led. گرمای کم با سنسور: طراحی غیر بسته گرما را به سرعت از بین می برد. با لمس هوشمند ، دست خود را در  لاک خشک کن uv قرار دهید و چراغ های LED به صورت خودکار روشن می شوند.

 

جهت خرید دستگاه های لاک خشک کن با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما