پودر کاشت ناخن کیلوی به قیمت عمده کیستون

پودر کشت ناخن کیلوی یکی از موادی ست که به مصرف زیادی در سالن های کاشت ناخن دارد معمولا این مواد را سالن داران به صورت کیلوی خریداری میکنند. این پودر کاشت ناخن کیلوی به 4 دسته عمده تقسیم میشوند. پودر کاشت ناخن هلوی ، پودر ناخن کلیر یا کریستالی و پودر ناخن رنگی و سفید یا شیشه ای . پودر موجود کیستون درج یک آمریکای میباشد.


 

پودر کاشت ناخن کیلوی


انواع پودر کاشت ناخن

پودر کلیر: این پودر کاشت ناخن که معمولا بسته بندی شده است و سالن داران  آن ها را به صورت فله ای تهیه میکنند سفید رنگ یا همان بیرنگ میباشد. ۲پودر ناخن هلویی:این پودر ناخن در حالت خشک به رنگ صورتی میباشد. این پودر کاشت ناخن معمولا در ظروف 250 گرمی الی 1 کیلوی میباشد و دوستانی که مصرف بالای دارند معمولا در ظروف 11 کیلوی خریداری میکنند. ۳٫پودر کاشت ناخن رنگی:این پودر در رنگ های مختلفی موجود میباشد که برای طراحی روی ناخن استفاده میشود  رنگ های آن معمولا ۱۲ رنگ است که اندازه  هر ظرف آن ۷ گرمی است.

خرید پودر کاشت ناخن کیستون اصلی

کیت پودر اکریلیک مارک ibi * برس ناخن اکریلیک ، ۱ * پودر اکریلیک پاک کننده در ۴٫۲۳ اونس (۱۲۰ گرم) ، ۱ * مایع لیکویید در ۴٫۲۳ اونس (۱۲۰ میلی لیتر).( پودر کاشت ناخن هم به صورت بسته بندی شده و هم به صورت کیلوی) انتخابی مناسب برای سالن و استفاده در منزل. با تخیل عالی خود مدل ناخن منحصر به فرد بسازید.


پودر کاشت ناخن ibi

 نحوه استفاده از پودر ناخن

💜 بدون نیاز به دستگاه لاک خ شک کن ناخن ، صرفه جویی در وقت جهت استفاده کافی است برای استفاده روی ناخن با لیکوئید نیم چرب یا خشک ترکیب شود.

💜  طولانی مدت:  پودر هلوی ibi  با دوام بالا ، مقاوم در برابر تراشه برای فرمول خاصو مهارت ساخت پیشرفته است. حتی بدون پخت لامپ ناخن می تواند حدود ۲-۳ هفته ادامه یابد.

  • بیشتر بخوانید:

💜 قبل از اولین استفاده از پودر کاشت ناخن برس آکریلیک به اندازه ۸ دور است ، محلول مخصوصی روی برس زده شد. لطفا قبل از استفاده با برس تمیز کننده برس را تمیز کنید. مراقبت و نکات قلم مو: استفاده مناسب ، همراه با مراقبت و تمیز کردن صحیح باعث می شود عمر برس های شما بیشتر باشد.


پودر ناخن فله ای

خرید پودر کاشت ناخن کیلوی

جهت خرید پودر کاشت ناخن کیلوی مارک کیستون از 500 گرم الی 11 کیلوی و وسایل کامل کاشت ناخن میتوانید همه روزه از ساعت 9 الی 21 ا بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور با ضمانت مرجوعی در صورت عدم رضایت مشتری.


6

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما