خرید عمده پودر ناخن هولوگرام و کروم

آیا به دنبال بهترین پودر ناخن هولوگرام هستید؟ نگران نباشید ، امروز من برخی از پودرهای با کیفیت بالا را به شما معرفی میکنم . این باعث می شود که ناخن شما شیک ، براق ، زیبا و  باشد.  و مانند رنگیمن کمان رنگ عوض کند . از بهترین مارک های موجود.پس با من همراه باشبد.


 

پودر ناخن هولوگرام

پودر ناخن هولو گرام IMethod Chrome

این پودر فوق العاده است. پودر هولو گرام IMethod شامل نقره واقعی است و نه آلومینیوم مانند مارک های مختلف. و می تواند باعث شود که ناخن های شما مانند یک شاخ تیره ی کم نور بدرخشند. شما می توانید با استفاده از یک پایه رنگارنگ در زیر پودر ، ظاهر کاملا متفاوت هولو گرامک را به دست آورید. این پودرهای ناخن از رنگدانه های فوق العاده ریز سالن تولید می شوند.

 

شما می توانید حداقل ۲۵ مانیکور را در یک شیشه تهیه کنید که به معنی ۴۰ سنت در هر بار است. در سالن ها ، مانیکورهای هولو گرامک قیمت ۲۰-۳۵ یا بیشتر دارند. استفاده از آن بسیار ساده است و نتیجه آن می تواند خیره کننده باشد. تأیید کنید که برای این محصول یک پوشش بدون پاک کردن می خرید و نتیجه ای عالی دارد. من شدیداً آن را توصیه کردم.

 

 

پودر ناخن کاشت هولوگرام

 

پودر ناخن هولوگرام مارک برینو

پودر ناخن برینو هزینه زیادی دارد ، اما این پودر عالی برای دیگران است. فرمول منحصر به فرد آنها نتیجه آینه را فقط روی لاک ناخن ژل فعال می کند. اگر با لاک ناخن معمولی استفاده شود ، ممکن است به جای نتیجه فلزی کروم ، نتیجه ای درخشان داشته باشید. در اینجا شامل ۱۲ رنگ پودر کروم با یک پس زمینه کاملا متفاوت است. من پیشنهاد کردم

 

 

پودر کاشت ناخن

 

پودر هولو گرام Yuxuan

اگر دستورالعمل های آنها را دنبال کنید ، یک سبک هولو گرامک بسیار زیبا برای ناخن های خود دریافت خواهید کرد. ظاهر خود لوله بسیار اندک است ، با این وجود بیش از حد پودر وجود دارد که بتواند مانیکور زیادی داشته باشد. بسته بندی آن ساده است و بسیار بازتابنده است. همراه با ۲ میله است که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید.

 

 

 کاشت پودر ناخن هولوگرام

 

 

پودر کاشت ناخن PrettyDiva

 

این پودر ناخن هولوگرام با تمام رنگ های لاک ژل مطابقت داده می شود تا نتایج متنوعی بدست آورد. این محصول کاملا بهترین ماده با کیفیت است. آنها محصول خود را به طور گسترده بررسی می کنند تا از پایان براق و براق اطمینان حاصل کنند. شما می خواهید یک لاک از ژل  پولیش BRIGHT Hot Pink یا Red استفاده کنید و در زیر لامپ UV / Led عمل دهید تا کاملا خشک شود.

 

پودر هلوگرامی ناخن

پودر کاشت ناخن هفت رنگ

این پودر ناخن هولوگرام (هفت رنگ) مانند  آفتاب پرست  رنگ ناخن  های شما را  عوض  میکند.نه تنها آینه براق است بلکه تغیر رنگ هم میدهد. نیازی به ماهر بودن در کاشت ناخن ندارید. نگران نباشید  ما در اخر این  مقاله فیلم آموزشی را برای شما خواهیم گذشات تا به راحتی از آن استفاده کنید.

 

پودر کاشت ناخن

 

 

پودر ناخن هولوگرام مارک  NICOLE DIARY

این پودر ناخن  هفت رنگ  یا رنگین کمانی مارک  NICOLE DIARY هر رنگ منحصر به فرد ساخته شده و زنده است تا روحیه شما را روشن کند. در بازار کنونی با بهترین کیفیت پولک استفاده شده است.پولک های دارای اثر هولوگرام و نتیجه درخشش آینه ای جزئی هستند. کاربرد بسیار آسان قیمت زیاد نیست این قیمت بسیار ارزان است.

 

جهت خرید پودر های کاشت ناخن میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. ارسال به تمام نقات کشور در کمترین زمان ممکن

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما