خرید دستگاه uv ناخن لاک خشک کن ارومیه

مزایای استفاده از خشک کن ناخن: ۵ دلیل که چرا امروزه باید از آن استفاده کنید

مزایای استفاده از خشک کن ناخن: ۵ دلیل که چرا امروزه باید از آن استفاده کنیددستگاه uv ناخن برای تمام افرادی که ناخن زیبا میخواهند لازم است و کار شما را سریع تر انجام میدهد. اگر به طور معمول تصادفی ناخن های خود را خراب یا لکه بزنید، این را معناست که تمام زحماتی که کشیده اید هدر رفته است. ما مطمئن هستیم که شما از این اتفاق ناراحت خواهید شد ، به همین دلیل ما فکر می کنم می توانید نگاه  به مزایای استفاده از خشک کن ناخن ، مانند یک لامپ LED با کیفیت خوب برای ناخن ها بیندازید.

دستگاه لاک خشک کن با کیفیت بهترین و کارآمدترین روش خشک کردن ناخن ها است.

با استفاده از خشک کن ناخن ، می تواند در زمان صرفه جویی کنید زیرا وقتی ژل ناخن می کشید  تنها در عرض چند دقیقه خشک می شود. اگر طراحی ناخن شما شامل لایه هایی از لاک ناخن است .

 

ژل ناخن

۵ مزیت استفاده از خشک کن ناخن

استفاده از خشک کن ناخن در مقایسه با انتظار برای خشک شدن ناخن در حالت عادی  ، مزایای زیادی دارد. اینها ۵ مزیت استفاده از خشک کن ناخن است.

۱٫ زمان خشک شدن سریع

دستگاه uv ناخن  می تواند کمتر از ۵ دقیقه تمام ناخن های شما را خشک کند. انتظار فقط برای خشک شدن هوا برای ناخن ها می تواند ۳۰ دقیقه طول بکشد. در آن زمان ، کارها وجود دارد که می تواند انجام دهد.

۲٫ کارآمد برای حرفه ای ها

اگر آرایشگاه یا ناخن کار حرفه ای شما باشد ، خشک کن ناخن در وقت شما فقط صرفه جوی  میکند و این کار باعث میشود شما به  مراجعه کننده گان بیشتری خدمت رسانی کنید. در این صورت هم شما  از کار لذت میبرید هم شتری.

۳ خشک کردن ناخن های ژلیش

با استفاده از دستگاه uv ناخن ، می توانید لایه های سختی را از لاک ناخن ایجاد کنید مانند لایه های ساخته شده با پولیش خشک کنید.

۴ پایان سریعتر و ظریف تر

برای خانمهایی که لایه لایه را می زنند ، یکی از مزایای خشک کن ناخن است که هر لایه سریعتر خشک می شود و پس از اتمام کار زیبایی حرفه ای و زیبایی می تواند.

۵ بدون تصادف

وقتی از از دستگاه LED ناخن برای خشک کردن ژل استفاده کنید ، هیچ لکه ای یا لکه ای وجود ندارد. ناخن های شما با هیچ چیز در تماس نیست.

دستگاه uv ناخن

استفاده از دستگاه uv ناخن در خانه

از دستگاه uv ناخن در خانه برای مانیکور در منزل استفاده می شود. این یکی از مزایای اصلی خشک کن های ناخن  قابل حمل است. راستش را بخواهید ، انتظار برای خشک شدن لاک ناخن فقط اتلاف وقت است ، به ویژه اگر به سر کار میروید.

خشک کن های ناخن معروف برای استفاده در منزل خشک کن گرم یا سرد هستند ، آنها با ریختن هوا به داخل ناخن کار می کنند. اینها بهترین نوع خشک کن ها برای لاک ناخن معمولی هستند. لطفا توجه داشته باشید ، آنها را برای تمام ژل مناسب نیستند

حرکت هوا رطوبت لاک ناخن را از بین می برد و تا پایان سخت خشک می کند. و همچنان فهمید که می توانید تمام کار را انجام دهید. اکثر دستگاه های uv ناخن قابل حمل این ویژگی را دارند که هر بار فقط ناخن ها را از یک دست خشک می کنند. آنها برای استفاده در خانه بسیار محبوب هستند.

 

 ناخن مصنوعی

ناخن خشک کن حرفه ای

اگر شما یک ناخن کار حرفه ای دارید ، یا اگر از خشک شدن ناخن در آرایشگاه استفاده کنید ، باید یک دستگاه یو وی یا led ناخن تهیه کنید. مزایای خشک کن های ناخن مانند خشک کن های LED یا UV نسبت به خشک کن های سنتی بسیار است. سریع تر ، سخت تر ، بهتر

دستگاه uv ناخن

 

معمولا دستگاه های uv  قدرت ۲۴ وات و دستگاه های led توان ۲۰ وات  کمتر از این قدرت ها جالب نیست لطفا در خرید دستگاه ها به توان آن ها دقت کنید 

 

چگونه خریداری کنیم؟ جهت خرد دستگاه های  کاشت ناخن  میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. ارسال دستگاه های لاک خشک کن بعد از ثبت سفارش یک الی ۳ روز میباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما