خرید دستگاه uv ناخن sun 200w

دستگاه های uv ناخن sun

یکی از ابزار های مهم در کار کاشت ناخن لاک خشک کن یا همان دستگاه uv ناخن است که هر چه قدرت آن بیشتر باشد زود تر ژل لاک ها را خشک میکند . یکی از قدرتمند ترین این اک خشک کن ها  مارک سان است که در مقاله زیر به برسی آن خواهیم پرداخت.

قابل توجه است که دستگاه uv 200 وات برای استفاده در سالن های کاشت ناخن یباشد.

UV ناخن

مشخصات:دستگاه یو وی ناخن

منبع نور: منبع نور دوتایی ، نور خورشید LED و UV ، به ناخن های شما آسیب نمی رساند ، دستان شما را نمی سوزاند

تایمر: حالت حرارت کم ۱۰s / 30s / 60s / 99s

توان: ۱۲۰ وات

صفحه نمایش: نمایشگر دیجیتال LCD

مهره های لامپ: ۳۶ عدد

طول عمر: ۵۰،۰۰۰H

ولتاژ: ۱۰۰ ولت – ۲۴۰ ولت ۵۰ هرتز / ۶۰ هرتز

بهترین حالت برای: همه ژل های ناخن

 

جهت خرید دستگاه لاک خشک کن برای مصرف خانگی کلیک گنید

 

۳۶ مهره لامپ:

لامپ ناخن ۲۰۰ وات دارای ۳۶ مهره لامپ به طور مساوی توزیع شده ، می تواند انواع لاک ناخن را به سرعت و به طور موثری خشک کند. این اندازه کافی برای یک دست یا یک پا است ، بنابراین می توانید ۵ ناخن یا ناخن پا را به طور همزمان پردازش کنید.

اتصال مغناطیسی:

استفاده از اتصال مغناطیسی راحت تر است. نگران شل شدن در اثر جدا شدن چندگانه نباشید.

 لاک خشک کن ناخن SUN

دستگاه لاک خشک کن

دستگاه uv ناخن فضا برای سفت شدن ناخن ها یا انگشتان پا بزرگتر است. ۳۶ مهره نوری LED از فناوری پیشرفته طول موج نوری دوتایی (۳۶۵ نانومتر + ۴۰۵ نانومتر) استفاده می کنند ، نور به نور سفید نزدیکتر است و به چشم و پوست آسیب نمی رساند.

صفحه نمایش LCD بزرگ: صفحه لمسی ، با عملکرد شمارش معکوس ، بدون نیاز به فشار دادن دکمه ، زمان به وضوح نمایش داده می شود. استفاده آسان و هوشمندانه تر.

۴ تنظیم تایمر:uv ناخن LED دارای ۴ تنظیم تایمر است: ۱۰S ، ۳۰s ، ۶۰s ، ۹۹s ، شما می توانید زمان دقیق را با توجه به خواسته خود انتخاب و بررسی کنید. زمان ۹۹S حالت دمای پایین است.

دستگاه یو وی سان

 

جزئیات و ویژگی ها uv ناخن

دستگاه uv ناخن با طراحی هوشمند درمان بدون درد و خشک شدن سریع. لامپ ناخن UV LED با تراشه کنترل دما هوشمند داخلی برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد ، کوتاه شدن زمان پخت ، خشک شدن سریع و بدون درد ، برای تجربه سریع و کامل ناخن.

【۴ تایمر و ۳۶ LED】 ۴ تنظیمات تایمر: ۱۰s / 30s / 60s / 99s ، حالت گرمایی کاهش یافته برای انتخاب با توجه به نیازهای DIY. 36 دانه لامپ LED به طور منطقی توزیع شده است. ۱۸۰ درجه بدون زاویه مرده در عمق چسب پخت ، طول موج نوری دوگانه (۳۶۵nm + 405nm) ، نور خورشید شبیه سازی شده ناخن خشک دست سیاه نیست ، به چشم و پوست آسیب نمی رساند می تواند انواع ژل و پلی ژل ناخن را خشک کند.

design طراحی قابل حمل و آهنربا a دسته ای روی محصول وجود دارد ، حمل آن بسیار زیبا و راحت است. در همان زمان ، محصولات ما توسط آهن ربا به هم متصل می شوند. این از شل شدن به دلیل جدا شدن چندگانه جلوگیری می کند.

 

چگونگی خرید دستگاه های uv کاشت ناخن؟ جهت خرید از سراسر ایران میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما