خرید دستگاه sun uv مخصوص سالن تهران

دستگاه sun uv مدل ها و سایز ها بسیار مختلفی دارند این شرکت انواع دستگاه های لاک خشک کن برای مصرف خاگی و هم برای استفاده در سالن تهیه کرده است به طور خلاصه می توان گفت یو وی با توان ۳۶ و ۴۸ وات در منزل از آن استفاده می شود و توان بالا تر برای استفاده در سالن که معمولا از قدرت ۱۲۰ به بالا تمام لاک ژل ها را خشک میکند.یک دستگاه uv خوب چند خصوصیت دارد مانند این که فضای داخل بزرگ باشد و این که همه نوع لاک ژل را خشک کند. پس برای معرفی این محصول با ما هراه باشید.

دستگاه sun uv

دستگاه لاک خشک کن ناخن sun uv

دستگاه sun uv دارای طراحی سینی جداشدنی است ، اگر می خواهید از آن برای انگشتان پای خود استفاده کنید ، می توانید قسمت پایینی آن را جدا کنید. حمل sun uv با دسته قابل حمل آسان است و دهانه آن به اندازه ای بزرگ است که می توان دست یا پا را داخل آن قرار داد.

دستگاه یو وی دارای : ۴ تایمر (۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۹ ثانیه) وجود دارد که می توانند با توجه به زمان مورد نیاز برای لاک های مختلف ژل انتخاب شوند.

دستگاه لاک خشک کن با انواع ژل ناخن UV و لاک ناخن خوب کار می کند. اما برای لاک ناخن معمولی مناسب نیست.

یو وی 150 وات

مشخصات دستگاه یو وی sun

ناخن با قدرت بالا و پخت سریع دستگاه SUN UV با تکنولوژی پیشرفته مهره های نور دوگانه برای شبیه سازی نور خورشید برای کار بدون درد استفاده می کند. قدرت بالای ۱۵۰ وات ، لاک ژل ناخن را سریعتر درمان می کند. چراغ بنابراین ناخن های شما به درستی درمان می شوند. هنگامی که می خواهید لاک بزنید ، می توانید سریع و راحت عمل کنید ، می توانید هر زمان که می خواهید انجام دهید.

سنسور خودکار مادون قرمز و ۴ تایمر ناخن خشک کن sun uv مجهز به عملکرد سنجش خودکار مادون قرمز است. پس از وصل کردن منبع تغذیه ، نیازی به عملیات اضافی نیست ، هنگامی که دست/پا را داخل می کنید روشن می شود و هنگام بیرون آوردن دست/پا خاموش می شود. ۴ تایمر (۱۰s ، ۳۰s ، ۶۰s ، ۹۹s) وجود دارد که می توانید با توجه به زمان مورد نیاز برای لاک های مختلف ژل انتخاب کنید. اگر بسترهای ناخن فوق العاده حساسی دارید ، از تنظیم حرارت کم ۹۹ ثانیه استفاده کنید و به تدریج قدرت را افزایش می دهد.

مکانیزم حفاظت از دما و استفاده آسان دستگاه sun uv ناخن LED 150  دارای عملکرد نظارت بر دما است. هنگامی که درجه حرارت بسیار بالا باشد ، به طور خودکار قدرت خروجی را بدون آسیب رساندن به اجزای داخلی لامپ ناخن کاهش می دهد. چراغ ناخن می تواند زمان را نشان دهد و دارای تایمر شمارش معکوس است ، بنابراین می توانید دقیقاً چند دقیقه برای درمان باقی بماند. دستگاه UV برای انواع لاک های ژلی خوب کار می کند ، اما برای لاک ناخن معمولی مناسب نیست.

لاک خشک کن 150w

چگونگی خرید دستگاه sun uv

در مقاله بالا به برسی یکی از بهترین دستگاه های sun uv با قدرت ۱۵۰ وات پرداختیم جهت خرید دستگاه و مواد کاشت ناخن می توانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۰ با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران به صورت رایگان میباشد. شرکت بازرگانی نیل استارز

 

2

    • سلام نمیدونم که برای کدوم استان هستید اما برای اطلاعت بیشتر خرید دستگاه یو وی لطفا با بخش فروش تماس بگیرید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما