خرید دستگاه کاشت ناخن nail master

امروزه با توجه به رشد تکنولوژی و پیشرفت در زمینه مسائل آرایشی بهداشتی دستگاه هایی نیز در این عرصه مورد استفاده قرار می گیرد. در عرصه کاشت ناخن،دستگاههایی برای این کار وارد بازار شده دستگاه کاشت ناخن nail master از جمله دستگاه هایی است که طرفداران ویژه ای در این زمینه دارد.

این دستگاه وارداتی بوده و با توجه به کیفیت و قیمت مناسبی که دارد بازاری مشتری پسند را به خود اختصاص داده.

این دستگاه مورد استفاده خانوم ها قرار دارد، و امروزه که ناخن های زیبا از معیار های زیبایی محسوب میشود ،خانم های زیادی به این سمت و سو گرایش پیدا کرده اند .و این امر موجب شده که بازار مصرف این محصول بسیار خوب باشد.

شرکت پخش دستگاه کاشت ناخن nail master

جدیدترین دستگاه کاشت ناخن nail master در ایران

جدیدترین دستگاه کاشت ناخن nail master در ایران

جدیدترین دستگاه کاشت ناخن nail master در ایران در سایت های معتبر در حال حاضر در حال ارائه است .

دستگاههای جدید دارای دور موتور عالی و متناسب با نیاز مصرف کننده، قیمت مناسب و ارزان،جنس دسته به کار رفته در این دستگاه زنگ نمی زند و استیل اصل است، دارای دسته آرایشی بسیار سبک می باشد،جنس قطعات مورد استفاده در این دستگاه از کیفیت بالایی برخوردار بوده، و ظاهر این دستگاه بسیار زیبا است. موتور آن بسیار قوی است و دار دور موتور سی هزار است ، این دستگاه هم دستی وهم با پدال کار میکند.

سوهان به کار رفته در این دستگاه هم در جهت عقربه های ساعت و هم برخلاف جهت عقربه های ساعت می باشد که این از قابلیت بالای موتور به کار رفته در این دستگاه می باشد.

در دستگاه های جدید ارائه شده به بازار ۱۲عدد سوهان نیز وجود دارد.

سوهان های این دستگاه قابلیت تعویض را نیز دارد.

با توجه به این که این دستگاه وارداتی می باشد ، باید آن را از شرکت های وارد کننده آن تهیه کنیم.

قیمت عمده دستگاه سوهان برقی نیل مستر

قیمت عمده دستگاه کاشت ناخن nail master

شرکت های وارد کننده دستگاه کاشت ناخن nail master به صورت عمده این دستگاه را وارد می کنند و در این صورت قیمت تمام شده این دستگاه برای وارد کنندگان این محصول بسیار به صرفه خواهد بود. برای فروش دستگاه کاشت ناخن باید به نمایندگی های مجاز فروش مراجعه کنیم ،همچنین اگر کسی قصد این را داشته باشد که به صورت عمده این دستگاهها را از شرکت وارد کننده خریداری کند با قیمت مناسب میتواند تهیه کنند، و به فروش برساند.

شرکت های وارد کننده این محصول دارای سایت رسمی و معتبر برای فروش میباشند، و مشتریان میتوانند با مراجعه به این سایت محصول مورد نظر را خریداری و در هرجای ایران که در خواست بدهند تحویل بگیرند.

قیمت دستگاه ناخن با توجه به نوسانات قیمت ارز به صورت روزانه در سایت فروش www.nailstars.ir ارائه میشود.

خرید و فروش دستگاه کاشت ناخن nail master با کمترین قیمت را از شرکت نیل اسارز بخواهید . این شرکت بزرگ ترین وارد کننده دستگاه های کاشت ناخن و سوهان برقی و دستگاه یو وی در ایران یباشد جهت اطلا عات بیشتر ۲۴ ساعت میتوانید از تمام نقات کشور تماس حاصل فرماید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما