خرید دستگاه ناخن کاری به قیمت عمده مدل D12F74

دستگاه ناخن کاری به دو دسته عمده تشکیل میشوند یک دستگاه سوهن برقی و دیگری دستگاه یو وی یا همان لاک خشک کن ناخن اگر هنوز تازه کار هستید یا وارد این حرفه نشده اید برای اطلاعات بیشتر و چگونگی تهیه لوازم ناخن با ما همراه باشید.

دستگاه ناخن کاری اصلی

دستگاه ناخن کاری :سوهان برقی

سوهان برقی ناخن یا همان دستگاه ناخن کاری به دو دسته عمده تشکیل میشوند
1.سوهان برقی حرفه ای که شامل سوهان برقی استرانگ و سوهان برقی ماراتون که بیشتر در سالن ها قابل استفاده است خصوصیات این دو مدل دستگاه: قدرت بالا،سبکی هندپیس،بدون لرزش میباشد.

سوهان برقی استارنگ مدل 210 شرکتی با گارانتی

مشخصات دستگاه های ناخن کاری استرانگ

اصالتمنتاژ چین
سرعت فوق العاده بالا 0 – 35000 RMPمی تواند در سرعت های 0 تا 35000 دور در دقیقه کار کند
پدال پااگر دستان شما مشغول هستند (در حال انجام پدیکور هستید) و باید دستگاه را خاموش کنید، کنترلر پا در این مورد به شما کمک می کند.
نگهدارنده دستی هندپیس: محافظت از میکروموتور در برابر سقوط. این باعث صرفه جویی در زمان می شود، زیرا میکروموتور مکان خاص خود را دارد.
سیستم خنک کنندهاز گرم شدن دسته دستگاه جلوگیری می کند
عملکرد معکوسچرخش معکوس در جهت عقربه های ساعت به منظور ایجاد شرایط راحت تر هنگام کار با برش در جهت سمت راست استفاده می شود. اگر حالت معکوس روی دستگاه وجود نداشته باشد، مسترها دست مشتری را 180 درجه می چرخانند که می تواند باعث ناراحتی مشتری و استاد شود.
مدت زمان کارکارکرد مداوم به مدت 8 ساعت
کنترل کننده ی سرعتدارای کنترل کننده سرعت قابل تنظیم است که دارای حفاظت اضافه بار است
سطح سر و صدا و لرزش کمقطعات با کیفیت بالا و مونتاژ کشوره چین کیفیت درج یک
چند منظوره بودناین همه چیزی است که برای آن نیاز دارید: آماده کردن ناخن، برای برداشت پودر ناخن روی انگشت یا پلی ژل ناخن بسیار مناسب است.
بیت هاشما می توانید از هر سر سوهان با هر اندازه ای استفاده کنید.
ویژه سالن دارهادستگاه ناخن کاری دارای 2 شرکت اصلی سوهان برقی استرانگ و سوهان برقی ماراتون با 4 مدل از هر شرکت با قدرت های  مختلف جهت الاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرماید.

دستگاه های کاشت ناخن برای استفاده هنرجو

دستگاه کاشت ناخن نیل مستر و نیل دریل که بیشترهنر جویان و افرادی که برای استفاده شخصی میخواهند از این دو مدل استفاده میکنند. خصوصیات این دو مدل قیمت بسیار مناسب و سرعت 30 هزار و کیفیت متوسط است و ساخت کشور چین.

 

پک لوازم کاشت ناخن کاری حرفه ای

 

چگونگی خرید پک لوازم ناخن کاری

پک کامل لوازم ناخن کاری معمولا شامل 25 الی 60 تیکه میشود که معمولا پک های برای مبتدیان قیمت حدود 4 ملیون و برای حرفه ها از 6 میلون تا 11 ملیون قیمت دارد. جهت خرید و اطلاعات بیشتر با بخ فروش شرکت از ساعت 9 الی 21 میتواندی تماس حاصل فرماید.

منبع: www.amazon.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما