خرید دستگاه لاک خشک کن ناخن در خانه

سلام وقت همگی خانم های عزیز بخیر من  از مجوعه نیل استارز میخوام در مورد تعدادی دستگاه لاک خشک کن ناخن که میتونید در خانه استفاده کنید صحبت کنم  لطفا با من همراه باشید.

ژل ناخن

انجام مانیکور ناخن در خانه

خانم ها مثل من عاشق یک مانیکور خوب هستیم. چیزی در رابطه با داشتن ناخن های زرق و برق دار و براق وجود دارد که باعث می شود مامانند یک کودک نوپا که جیغ می کشم.اما در زندگی پرمشغله ما ، یافتن زمان برای انجام مانیکورهای ژلی در سالن می تواند مشکل و گران باشد.

 

بهترین دستگاه های لاک خشک کن میتوانند به راحتی در خانه ناخن های ژله ای با کیفیت سالن به شما ارائه دهند.  شاید برای شا سوال پیش امده باشه فرق دستگاه ها در چی است؟

دستگاه لاک خشک کن ناخن

تفاوت دستگاه لاک خشک کن ناخن UV و LED چیست؟

مانیکور ژل ، که دو تا سه هفته طول می کشد ، فابریک است زیرا شما می توانید تقریباً هر رنگی را که دنبال آن هستید ، در سایه لاک ناخن ژل پیدا کنید.

لاک ناخن فقط باید قبل از اینکه در زیر لامپ UV یا LED ناخن درمان شود ، رنگ شود – لامپ های LED در کمتر از ۴۵ ثانیه می توانند لاک ژل را درمان کنند ، در حالی که لامپ های UV دو یا سه دقیقه طول می کشد.

لامپهای ماورا بنفش حاوی همان نوری هستند که در خورشید یا تخت برنزه پیدا می کنید و در نتیجه رپ بدی دارند.

در صورت خرید چراغ ناخن ماورا بنفش برای استفاده در خانه ، استفاده از دستکش بدون انگشت یا SPF با محافظت بالا روی دست توصیه می شود تا پیری پوست یا آسیب دیدن آن به حداقل برسد.

دستگاه لاک خشک کن ناخن با لامپ های LED نیز از اشعه ماورا بنفش ساطع می کنند ، بنابراین منطقی است که اگر از یکی از آنها استفاده می کنید به همان روش از دستان خود محافظت کنید.

شما می توانید با استفاده از یکی از این لامپ های ناخن ،مانیکوردر منزل خود را فقط در سه مرحله انجام دهید.

 

خشک کن ناخن

  دستگاه لاک خشک کن ناخن sun uv

یکی از مارک های برجسته در زمینه مراقبت از ناخن sun uv دستگاه لاک خشک خانگی است که به احتمال زیاد در سالن کاشت ناخن در محل زندگی خود دیده اید.  بیشتر سالن داران از این مارک استفاده میکنند.

این به لطف فناوری نوآورانه خود برای بهبود سریع ناخن ها طراحی شده است – مانند ۱۵ ثانیه سریع – و دارای یک سینی قابل جدا شدن است که به این معنی است که می توانید از پدیکورهای خانه نیز استفاده کنید.

 مشخصات فنی دستگاه لاک خشک کن سان uv

لامپ های LED به گونه ای قرار گرفته اند که توزیع یکنواخت نور را تضمین می کنند و سه پیش تنظیم تایمر برای درمان های ۱۵ ، ۳۰ و ۶۰ ثانیه ای وجود دارد.

این با تمام مارک های ناخن ژل fave شما مانند OPI ، Essie ، Gelish و CND Shellac سازگار است  برای جابجایی  بردن آن به سفر – بسیار خوب است.

پودر کاشت ناخن

تنظیم ساده و قابل فهم با دستورالعمل های ساده است و کیت ها شامل همه چیزهایی هستند که شما نیاز دارید – بنابراین نیازی به خرید محصولات اضافی نیست.

لامپ به اندازه کافی گسترده است که متناسب با کل دست شما باشد (بنابراین مجبور نیستید این کار را در مراحل زمان بر انجام دهید) ، اما به اندازه کافی کوچک است که در خانه جای زیادی نمیگیرد.

این دستگاه لاک خشک کن ناخن که با لاک های Mylee استفاده می شود ، اتمام براق و بدون دست انداز را ایجاد می کند. یک هفته مانیکور بدون لایه برداری و لیز زدن از ناخن به طول انجامیده است و یک ظاهر حرفه ای ارائه می دهد که به راحتی برای نتایج سالن عبور می کند.

 

دستگاه لاک خشک کن ناخن

دستگاه لاک خشک کن uv مارک سان(sun)

این دستگاه لاک خشک کن ناخن   به دلیل این که در فن اوری آن از دو نوع لامپ استفاده شده است قادر است تمام  ژل ناخن ها و پودر ها کاشت ناخن را  در کمترین زمان  ممکن خشک کند. دستگاه لاک خشک کن سان مدل های بسیار زیادی دارد که به دلیل قدرت بالا و زیبای و تنوع دستگاه در ایران فروش بسیار زیادی دارد  مدت زمان کار کرد  لامپ های دستگاه لاک خشک کن ناخن ۵۰۰۰۰ ساعت است

 

در مقاله بیالا تلاش شد دو نمونه از بهترین  دستگاه های لاک خشک کن که هم در سالن از آن استفاده میکنند هم در خانه را به شما عزیزان معرفی کنم.
جهت خرید محصولات لاک خشک کن میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز به صورت ۲۴ ساعت تماس حاصل فرماید

nailstars.shop@ در اینیستا با ما همراه باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما