خرید دستگاه سوهان برقی نیل مستر مدل jmd 304

خیلی از دوستانی که تازه وارد حرفه کاشت ناخن شده اند بار ها از من میپرسند که بهترین دستگاه برای یک تازه وارد به این حرفه چیست؟من در این جا به شما یک دستگاه سوهان برقی معرفی خواهم کرد که عالی است. دستگاه سوهان برقی نیل مستر با من همراه باشید با مشخصات کامل با تمام لوازم کاشت ناخن دراین سایت.

سوهان برقییل مسترمدل jmd 304


سوهان کشی ناخن

ویژگی های محصول سوهان برقی نیل مستر

کار با آن آسان است. کم صدا ، گرمای کم ، لرزش کم و سرعت زیاد برای کار طولانی مدت. سوئیچ عملکرد جلو و عقب. مناسب برای پدیکور و مانیکور. برای سالن حرفه ای و استفاده در منزل.

مراحل کار با سوهان برقی نیل مستر

۱: حلقه رنگی وسط را در جهت عقربه های ساعت به “R” تبدیل کنید تا “کلیک” را بشنوید. ۲: از سرمته اصلی خارج شوید.  ۳: سرمته مورد نظر خود را وارد کنید.  ۴: حلقه تنظیم رنگی را در خلاف جهت عقربه های ساعت به “S” برگردانید ، سرمته جدید را محکم کنید.

“HAND” یا “FOOT” برای تغییر حالت کار

 نکات مهم برای استفاده از دستگاه مانیکور

اجازه ندهید که سوهان برقی نیل مستر برای مدت طولانی کار کند ، زیرا ممکن است احساس گرما کنید حتی با وجود ساختار تهویه عالی.

لطفاً در صورت عدم استفاده از دریل ها را بر روی پایه قرار دهید و آنها را در جای خشک نگهداری کنید.

چرخش در جهت عقربه های ساعت / خلاف عقربه های ساعت

دستگاه ناخن برقی برای برآوردن هر دو دست چپ / راست انعطاف پذیر است ، شما می توانید جهت مورد نظر را تغییر دهید.

هنگام استفاده از دستگاه سوهان برقی ساکت و آرام است. به شما یک محیط آرام می بخشد.


 

هندپیس بدون لرزش

 

طراحی با کیفیت خوب باعث می شود لرزش کم باشد. بنابراین نگران تغییر ناگهانی سرعت نباشید. از آنجا که دستگاه را انتخاب می کنید ، می توانید یک ناخن زیبایی به دلخواه خود بدست آورید.

نوار های سنباده ای

نوارهای سنباده ناخن

نوارهای شن و ماسه حفاری ناخن سه سبک ۸۰ # ۱۲۰ # ۱۸۰ # ، برای تصفیه لبه های ناخن ، شکل دادن به لبه ها ، سطح ناخن اکریلیک و غیره استفاده کنید.

 

سرمته هندپیس

انواع سر مته دستگاه سوهان برقی

  • سرمته مته اصلی (اندازه ۳/۳۲ اینچ)
  • سر سوزن edge لبه ناخن پولیش.
  • گلوله سر: لبه لبه ناخن پولیش.
  • سر مخروطی: ناخن پولیش به پوست اشاره دارد.
  • ماندرل: برای جلا دادن سخت و از بین بردن پینه از نوارهای سنباده استفاده کنید.
  • استوانه بزرگ: ناخن ضخیم و کوتاه کننده پولیش.
  • استوانه کوچک: میخ ضخیم پولیش.

 

دستگاه سوهان برقی نیل مستر

ویژگی ها دستگاه سوهان برقی نیل مستر

سرعت بالا – مجهز به موتور با کیفیت بالا ، سرعت دستگاه سوهان برقی نیل مستر تا ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه است. با توجه به نیاز ، شما همچنین می توانید سرعت ۰ تا ۳۰۰۰۰ را تنظیم کنید.

سوئیچ FWD / REV – دسته می تواند در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت چرخانده شود. دست چپ و دست راست می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

۲ حالت عملکرد – حالت قطعه دستی و حالت پدال را می توان انتخاب کرد. پدال برای شما بسیار راحت است که وقتی دستانتان آزاد نیستند ، دستگاه را کنترل کنید.

هندپیس مربوط به سرهای مته ناخن ۳/۳۲ اینچی است ،تمام سرسوهان ها در بازار موجود است و به راحتی میتوانید خریداری کنید تا به راحتی جایگزین شوند. لوازم جانبی حرفه این دستگاه سوهان برقی نیل مستر – ۳۰ قطعه سرمته مختلف و ۳ اندازه نوار سنباده (# ۸۰ ، # ۱۲۰ ، # ۱۸۰) می تواند به شما در بهبود کارایی عملکرد دستگاه مته ناخن کمک کند.

جت خرید دستگاه کاشت ناخن نیل مستر مدلهای jmd میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید.ارسال بعد از ثبت سفارش ۲۴ الی ۷۲ ساعت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما