خرید دستگاه سوهان برقی مدل 2024

معرفی دستگاه سوهان برقی btar box

دستگاه سوهان برقی مارک btar boxبه شما این امکان را می دهد تا مانندکاشت ناخن در سالن را همانگونه در خانه انجام دهید و مانند یک حرفه ای مانیکور کنید.

 

می توان از آن برای ایجاد و شکل دادن به انواع ناخن ها استفاده کرد. این بسیار سریعتر از یک دستگاه های سوهان ناخن استاندارد کار می کند ، به همین دلیل ابزاری مخصوصاً مهم برای شکل دهی و نگهداری ناخن است. همچنین برای رفع ترک های اکریلیک ، از بین بردن اکریلیک های برداشته شده ، پر کردن ناخن ها قبل از استفاده از ناخن های ژل یا اکریلیک ، ایجاد ناخن های طبیعی ، رفع کوتیکول ها و صاف کردن پینه یا پوست سفت شده روی دست ها و

 

پودر کاشت ناخن

 

هندپیس ارتقا یافته: کم صدا ، لرزش کم و گرمای کم

 

این دستگاه سوهان برقی با هندپیس  با دقت بالا و گشتاور بالا و صدای کم ارتعاش کم و گرمای کم دارد.. طراحی با تهویه برای کاهش دمای قطعه دستی. عملکرد روان با کنترل سرعت متغیر (۰/۳۰،۰۰۰ دور در دقیقه). برای پاک کردن ناخن های ژل ، ناخن های اکریلیک یا ژل پلی ناخن ، از یک اصلاح ساده  دست و پای خود را مانیکور کنید.

 

توجه: اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده ، هندپیس شما قفل شده است!

 

 

 دستگاه سوهان برقی

 

مشخصات فنی سرعت دستگاه کاشت ناخن

دکمه کنترل سرعت مخفف RPM است که منطقی و دقیق است. Scarlet چندین تنظیمات سرعت را ارائه می دهد تا به شما امکان دهد قدرت را برای هر کار سفارشی کنید. یک اسکارلت تهیه کنید ، همه کارهای ناخن خود را انجام دهید.

 

۳،۰۰۰-۱۵،۰۰۰ RPM: به شما امکان می دهد از مته به طور عمده روی ناخن های طبیعی استفاده کنید. ۱۵،۰۰۰-۲۵،۰۰۰ به شما امکان می دهد از آن برای ناخن های اکریلیک یا ناخن های طبیعی و اکریلیک استفاده کنید. ۲۵،۰۰۰-۳۰،۰۰۰ به شما امکان می دهد کارهای هنری ناخن حرفه ای تری انجام دهید

.

هندپیس سوهان برقی

دسته سوهان برقی یا هندپیس

مجهز به پدال است که به شما امکان می دهد مته را با پا کنترل کنید. به راحتی می توانید مته را با پدال پا روشن و خاموش کنید. در حین چرخش هندپیس ، پدال را رها کرده و رها کنید ، چرخش هندپیس متوقف شده و به حالت کنترل پدال تبدیل می شود.

 

وقتی روی پدال پا فشار بیاورد هندپیس شروع به چرخش میکند. وقتی روی آن قدم نگذارید ، دسته سوهان برقی متوقف می شود.

 

انواع کار برد دستگاه سوهان برقی

به اندازه کافی قدرتمند و صاف برای ناخن های اکریلیک طبیعی ، ناخن های ژل لاک ناخن پودر و همچنین پوست از بین بردن کوتیکول ، پینه. حرفه ای برای استفاده در خانه و سالن ، برای کنده کاری ، حکاکی ، مسیریابی ، سنگ زنی ، تراش ، تراش ، برش ، پرداخت ، حفاری ، و مناسب برای سنباده ناخن حیوانات خانگی.

پیشنهاد کنید که با سرعت کم استفاده کنید.

 

مته های سوهان

انواع مته های سر سوهان  داخل جعبه

سر مته اصلی ناخن (اندازه ۳/۳۲ اینچ)

سر سوزن edge لبه ناخن  پولیش.

گلوله سر: لبه لبه ناخن  پولیش.

سر مخروطی: ناخن  پولیش به پوست اشاره دارد.

ماندرل: برای جلا دادن سخت و از بین بردن پینه از نوارهای سنباده استفاده کنید.

استوانه بزرگ: ناخن ضخیم و کوتاه کننده  پولیش.

استوانه کوچک: میخ ضخیم  پولیش.

 

سوهان برقی

 

لیست وسایل داخل کارتن سوهان برقی

  • ۱ عدد مته ناخن برقی
  • ۱ عدد هندزفری
  • ۱ عدد آداپتور ایالات متحده
  • ۱ عدد پدال پا
  • ۶ x سر مته
  • ۶ x باند شن و ماسه
  • ۱ x کتابچه راهنمای کاربر

 

ژل ناخن رنگی

ویژگی ها و جزئیات دستگاه میکروموتور ناخن

چند منظوره معمولی را ملاقات کنید: این دریل های ناخن برای ناخن های اکریلیک طبیعی ، ناخن های پودر آغشته به ژل لاک و همچنین برای از بین بردن پوست مرده کوتیکول ، پینه ها بسیار قدرتمند و صاف هستند. حرفه ای برای استفاده در خانه و سالن ، برای کنده کاری ، حکاکی ، مسیریابی ، سنگ زنی ، تراش ، تراش ، برش ، پرداخت ، حفاری ، و مناسب برای سنباده ناخن حیوانات خانگی.

 

هندپیس به روز شده: این قطعه دستی مته ناخن با دقت بالا و گشتاور بالا ، واقعاً به دلیل کم صدا بودن دارای لرزش کم و گرمای کم است. طراحی با تهویه برای کاهش دمای قطعه دستی. عملکرد روان با کنترل سرعت متغیر (۳،۰۰۰ – ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه). برای پاک کردن ناخن های ژل ، ناخن های اکریلیک یا ژل پلی ناخن ، مانیکورهای متعدد خود را با یک اصلاح ساده ملاقات کنید.

 

پدال پا و دو جهت چرخش: حالت “دست” و حالت “پا” برای انتخاب و تأمین بهتر نیاز شما. این دریل برقی ناخن مجهز به دکمه های F-Forward و R-Reverse جهت تغییر جهت سر چرخان است که استفاده از راست دست یا چپ دستی را امکان پذیر می کند.

جهت خرید دستگاه سوهان برقی و لوازم کامل کاشت ناخن میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید. ارسال دستگاه ها بعد از ثبت سفارش ۲۴ الی ۷۲ ساعت میباشد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما