دستگاه خشک کن لاک ژل مدل 2024 توان 380 وات

هر کسی که تا به حال از آتلیه ناخن دیدن کرده است ، از دستگاه خشک کن لاک ژل برای خشک کردن ناخن های تازه رنگ شده استفاده کرده است. نسخه های خانگی این دستگاه ها نیز وجود دارد ، اما بسیار کوچکتر از دستگاه های حرفه ای هستند و اتفاقا بهترین لامپ های UV سال ۲۰۲۲ بسیار خوب عمل می کنند. اما قبل از خرید لامپ UV ارزان ، به نظر ما جمع آوری اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد این دستگاه ها مفید است.

به هر حال ، قبل از مقایسه مستقیم قیمت محصولات ، توصیه می کنیم ویژگی های مختلف دستگاه ها را با یکدیگر مقایسه کنید.


دستگاه یو وی ناخن لامپی

استفاده از دستگاه UV ناخن

در استفاده از لاک ناخن ، خشک شدن با اشعه ماوراء بنفش یک روش بسیار سریعتر و مثرتر به جای خشک کردن هوا است و در استفاده از ناخن های مصنوعی نیز بسیار مفید است ، زیرا این ناخن های مورد استفاده خاصیت سفت شدن سریع را دارند.

خود دستگاه شامل یک تونل مخصوص استوانه ای ، مجهز به لامپ یو وی است که از طریق آن نور UV به ناخن ها می رسد. تایمر در اینجا نقش بسیار مهمی ایفا می کند ، زیرا این امر باعث می شود زمان خشک شدن دقیقاً در صورت نیاز تنظیم شود. به عنوان مثال ، یک دستگاه خشک کن لاک ژل لامپ UV ارزان ممکن است فقط یک یا دو تنظیم زمان ثابت داشته باشد ، بنابراین بهتر است این تنظیمات زمان بندی را با یک ساعت اندازه گیری کنید تا از آسیب رساندن به پوست خود جلوگیری کنید.

دستگاه لاک خشک کن ژل

چه دستگاه خشک کن لاک ژل خریداری کنیم؟

اگر می خواهید این فرآیند سریعتر انجام شود ، توصیه می کنیم دستگاه خشک کن لاک ژل با توان بیشتر خریداری کنید. مارک های مختلفی از لوازم خانگی وجود دارد که لامپ های UV را برای مصارف خانگی تولید می کنند و معمولاً لوازم خانگی بین ۷۲ تا ۲۰۰ وات را ارائه می دهند. هرچه وات بیشتر باشد ، ناخن ها سریعتر خشک و سفت می شوند.

اما حتی اگر بهترین لامپ ماوراء بنفش را داشته باشید ، بدون استفاده از لهستانی مخصوص UV یا ژل مخصوص UV که به اشعه واکنش نشان می دهد ، به خودی خود کار چندانی نمی کند. مخصوصاً برای ناخن های مصنوعی ، این لاک ها و ژل های ناخن برای سفت شدن م nailsثر ناخن ها کاملاً ضروری هستند. در غیر این صورت ، دوام ناخن های مصنوعی تضمین نمی شود. به طور معمول زمان پخت تقریباً دو دقیقه طول می کشد. به هر حال لاک های معمولی ناخن را نمی توان با لامپ UV خشک و درمان کرد. بنابراین ، قبل از خرید یک دستگاه ، قطعاً باید این را در نظر بگیرید.


دستگاه یو وی مینی سان

دستگاه لاک خشک کن خانگی

اگر فقط قصد دارید هر چند وقت یکبار از این دستگاه در خانه خود استفاده کنید ، می توانید یک مدل کم مصرف  دستگاه خشک کن لاک ژل مانند ۹ وات یا ۱۸ وات را نیز انتخاب کنید ، اما باید در اینجا صبور باشید زیرا زمان خشک شدن یا پخت می تواند کمی بیشتر طول بکشد. از آنجا که این دستگاه ها بسیار ارزان هستند ، می توان آنها را به ویژه برای مبتدیان یا به عنوان وسایل مناسب برای سفر ترجیح داد. در اینجا ، شما این شانس را نخواهید داشت که در طول برنامه اشتباهات زیادی انجام دهید. با این حال ، یک نقطه ضعف این دستگاه های ارزان قیمت این است که نور به اندازه کافی پخش نمی شود و در نتیجه ، خشک شدن و سفت شدن بسیار ناهمگن ممکن است روی ناخن های شما ایجاد شود.


دستگاه خشک کن لاک ژل

قیمت و هزینه های دستگاه خشک کن لاک ژل

می توانید خشک کن ناخن مناسب برای مصارف خانگی را با قیمت از ۲۰۰ هزار تومان خریداری کنید. اگر هزینه آن بین ۲۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان است ، می توانید دستگاهی را خریداری کنید که برای استفاده حرفه ای نیز مناسب است. هزینه های عملیاتی به دلیل توان کم و زمان اجرا بسیار کم در سطح بسیار پایینی باقی می ماند. از این نظر ، بهترین انتخاب استفاده از دستگاه UV با لامپ LED است. در اینجا می توان یک اثر خشک شدن خوب و سریع را حتی با وات کم به دست آورد. با این حال ، در مقایسه با دستگاه خشک کن لاک ژل معمولی ، لامپهای UV-از نظر قیمت کمی گرانتر هستند. جهت خرید لطفا با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما