خرید پودر کاشت ناخن کریشن درج یک

پودر کاشت ناخن یکی از مهم ترین مدادی است که برای کار کاشت ناخن از آن استفاده میشود که معمولا برای انجام روی ناخن از مایع به اسم لیکوید استفاده یشود.در مقاله زیر به برسی خصوصیات یکی از بهترین برند های موجود پودر کاشت ناخن مارک inm خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.


مانیکور


شرکت inm متخصص در تولید پودر کاشت ناخن است، کارکنان ما به عنوان ناخن هنرمند ، هر یک از محصولات ما قبل از رسیدن به شما دقیقاً مورد تحقیق و آزمایش قرار میدهند ،که کیفیت اولویت اول ما است. پودر اکریلیک شفاف با ظرفیت بزرگ ۴oz برای ساخت ناخن های فرانسوی ، ناخن های اکریلیک ، گل های مجسمه سازی ، اکستنشن ناخن ، تزئین ناخن بسیار جالب است. با استفاده از محصولات inm متخصصان زیبایی و ناخن می توانند فرصت های بی شماری را برای ایجاد طرح های خیره کننده ناخن ، گزینه های لایه بندی رنگ ، روند مد و پیشرفت ها کشف کنند. موفقیت ما با زیبایی شما اندازه گیری می شود ، ما به هر زنی متعهد هستیم ،

 

چگونه آن را حذف کنیم؟

ژل را خیس نکنید ، می توان با پر کردن یا سوراخ کردن آن را از بین برد.

دریل ناخن برای پاک کردن سریعتر و تمیزتر کار می کند.


نکات مهم در مورد مواد کاشت ناخن

پودر کاشت ناخن فقط برای استعمال خارجی. دور از دسترس اطفال نگه دارید.

پودر اکریلیک را در مکان خنک نگهداری کنید ، از تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید.

سیستم پودر اکریلیکبه دستگاه یو وی ( دستگاه uv برای خشک کردن لاک ژل و پلی ژل استفاده میشود) نیازی ندارد.پودر اکریلیک باید با مونومر مایع استفاده شود.

صفحه ناخن را بیش از حد لاک نزنید و از ابزار تیز برای خراش دادن پوشش استفاده نکنید.


 

مواد کاشت ناخن


مرحله کار کردن با پودر کاشت ناخن

مرحله ۱: سطح ناخن را پاک کرده و تمیز کنید.

مرحله ۲: دستگاه خشک کن ناخن را بزنید ، در هوا خشک شود.

مرحله ۳: بیس کات ناخن بزنید ، در هوا خشک شود.

مرحله ۴: فرمر را روی ناخن خود قرار دهید.

مرحله ۵: به اندازه کافی مایع مونومر درون فنجان قرار دهید.

مرحله ششم: پودر اکریلیک را با مایع اکریلیک روی ناخن با قلم مو بکشید.

مرحله ۷: آن را روی ناخن بزنید. صبر کنید تا خشک شود.

مرحله ۸:فرمر ناخن را بردارید.

مرحله ۹: شکل ناخن های خود را ببرید.


مواد ناخن کاشت


 

پودر کاشت ناخن


جزئیات مواد کاشت ناخن inm

۳۰ گرم پودر کاشت ناخن inm با ظرفیت بزرگ و کاربرد】 پودرکاشت ناخن اکریلیک با ظرفیت بسیار زیاد ۴ اونس را می توان با پودر گچ نرم پاستیل یا پودر براق ، نوک انگشتان جذاب تر مخلوط کرد. پلیمر پودری اکریلیک شفاف برای ساخت ناخن های فرانسوی ، ناخن های اکریلیک ، گل های مجسمه سازی ، اکستنشن ناخن ، تزئین ناخن فوق العاده است.

غیر زرد و بدون نیاز به درمان یک پودر کاشت ناخن اکریلیک با کیفیت بالا است که می تواند وضوح رنگ را تضمین کرده و از زرد شدن یا لکه دار شدن جلوگیری کند. پلیمر پودر اکریلیک ما یک پایان صاف و روان برای خود فراهم می کند. سیستم ناخن پودر اکریلیک ورنمول برای سفت شدن به لامپ ناخن نیاز ندارد ، که می تواند از آسیب دیدن پوست جلوگیری کند.

【【کیفیت بالا و ماندگاری طولانی مدت】 سیستم پودر ناخن اکریلیک یک لایه محافظ ایجاد می کند ، باعث تقویت ناخن های بلندتر و محکم تری می شود که شکافته یا پوست نمی شوند. پودر اکریلیک شفاف با دوام ، در برابر خرد شدن برای فرمول خاص و مهارت های پیشرفته تولید مقاوم است. پودر اکریلیک چسبندگی خارق العاده ای به ناخن طبیعی ایجاد می کند در حالی که سختی کاملی ایجاد می کند که باعث می شود ناخن پودر اکریلیک بیش از ۴ هفته دوام داشته باشد.


پودر درج یک inm برای سالن

چگونگی خرید پودر کاشت ناخن inm

جهت خرید پودر کاشت ناخن inm و مواد ناخن و لوازم کاشت ناخن میتواید با واحد فروش شرکت نیل استارز از ساعت ۹ الی ۲۲ تماس حاصل فرماید.


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما