خرید اینترنتی پلی ژل ناخن polygel مارک کریشن

چقدر در مود پلی ژل ناخن اطلاع دارید؟ میدانید چگونه باید استفاده کنید؟ چگونه پاک میشود؟ماندگاری آن چقدر است؟ در مقاله زیر به برسی این سوالات خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دستگاه uv ناخن

چگونه ماندگار ژل ناخن را افزایش دهیم؟

قبل از استفاده از روکش پایه ، حتماً کوتیکول و گرد و غبار اضافی را از سطح ناخن پاک کنید.

در مراحل مانیکور ، مطمئن شوید که چسب ناخن خشک شده است و سپس لایه دیگری را برس  بکشید..

پس از اتمام ناخن ها ، سعی کنید از ناخن های خود برای باز کردن قوطی ها ، درپوش ها ، پوسته های مهره ها یا سایر اجسام سخت استفاده نکنید تا ناخن فرسوده نشود..

چسب کریستال متعلق به کلوئید است ، زمستان با درجه حرارت کاهش می یابد ، به نظر می رسد پدیده ضخیم شدن ، که یک واکنش طبیعی است.

 

کار با پلی ژل ناخن

 

آموزش استفاده از poly gel ناخن

با استفاده از مالش اسفنج برای صیقل دادن داخل و لبه آن به طور گرد.

یک کت پایه نازک بزنید ، با لامپ LED 60s یا لامپ UV 90s خشک می شود.

با استفاده از یک مدل مناسب از شکل دست ناخن.

ژل پلی ناخن را روی مدل ناخن بزنید ، از قلم ناخن مانیکور با محلول لغزش استفاده کنید تا ژل صاف شود. آن را در ناخن های خود بچسبانید و مطمئن شوید کاملاً خشک شده است ، با لامپ LED 60s یا لامپ UV 90s خشک کنید.

نوک ناخن مصنوعی را بردارید ، شکل آن را کوتاه کرده و ناخن های خود را جلا دهید.

پوشش بالا را بپوشید و آن را تحت لامپ UV / LED خشک کنید.

ناخن خود را با الگوهای که دوست دارید طراحی کنید.

چگونه پلی ژل ناخن را حذف کنیم؟

برای پوشاندن سطح ناخن از ناخن استفاده کنید. آن را محکم در بسته های پاک کننده بپیچید ، سپس ۵ دقیقه نگه دارید. از لایه بردار کوتیکول استفاده کنید تا کمی پایین بیاید. بالاخره روغن مغذی را به اطراف ناخن آغشته کنید.


پلی ژل ناخن

مشخصات پلی ژل ناخن

خشک و آسان استفاده سریع – ژل اکستنشن ناخن Vrenmol خیلی سریع خشک می شود ، زمان پخت لامپ LED 60s و لامپ UV 90s است. ناخن های ژل اکستنشن ناخن ورنمول با آماده سازی مناسب ناخن حدود یک ماه یا بیشتر دوام می آورند. با دستورالعمل های دقیق هم در صفحه لیست و هم در بسته بندی ، حتی یک مبتدی نیز بسیار آسان خواهد بود که می تواند ناخن زیبا و بادوام خود را ایجاد کند.

 

نکات مهم نیاز به استفاده از محلول پاک کننده / لغزنده ژل پلی ناخن است ، ژل پلی ناخن را می توان بصورت هموار برداشت و روی فرم های دوتایی ایجاد کرد و از چسبیدن ژل به برس یا سایر ابزارهای ژل پلی ناخن جلوگیری کرد. ژل پلی ناخن بسیار ضخیم است که شکل و رنگ آن آسان است و شما باید از پایین شروع کنید و آن را به جلو فشار دهید.


پلی ژل هدیه

poly gel پلی ژل ناخن یک هدیه بسیار عالی. آنها در یک جعبه ظریف پیچیده شده اند. این یک هدیه مناسب برای زنان و دختران است. با استفاده از این همه در یک کیت ژل اکستنشن ناخن ، در وقت و هزینه خود برای آرایش ناخن صرفه جویی کنید و می توانید ناخن های اکستنشن متناسب با تزئینات و زیبا یا سایر طراحی های مانیکور ناخن را ایجاد کنید.


جهت خرید پلی ژل ناخن میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید. همراه با فیلم آموزشی 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما