خرید اینترنتی دستگاه لاک خشک کن sun uv

دستگاه لاک خشک کن uv ناخن یکی از مهم ترین وسایل برقی است که در کار کاشت ناخن از آن استفاده میشود . کگه معمولا کار آن خشک کردن پلی ژل ناخن و لاک ژل ناخن است. هر چه قدرت این دستگاه uv بیشتر باشد عمل خشک شدن سریع تر انجام میشود. در هنگام خرید البته باید دقت کیم که دستگاه به قدری باشد که با ناخن دست اسیبی نرساند. در مقاله زیر به برسی یک از این دستگاه های یو یو ناخن عالی مارک sun  خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

لاک خشک کن uv

 

دستگاه لاک خشک کن sun uv

جزئیات و ویژگی ها دستگاه لاک خشک کن uv پر قدرت است و سریع لاک ها خشک می شود ، که می تواند زمان خشک شدن شما را ۵۰ short کوتاه کند یا در مقایسه با سایر خشک کن ها بیش از حد گرم شود. سریع و بی صدا ، به هیچ طرفداری نیازی نیست.

این  لاک خشک کن uv به نور سفید نزدیکتر است و با استفاده از منبع نور دوتایی UV + LED حرفه ای و ۵۰۰۰۰ ساعت به چشم و پوست آسیب نمی رساند. این یک خشک کن ناخن است که می تواند به شما کمک کند تقریباً هر مشکل خشک کردن را حل کنید ، عالی برای استفاده در خانه و سالن.
تنظیم تایمر و عملکرد تشخیص خودکار ۴ تایمر و هر کدام با حالت ۱۰ ، ۳۰ ، ۶۰ ، ۹۹ برای انتخاب ، نیازهای مختلف شما را برآورده می کند. با نمایشگر LCD و لمس هوشمند: دست خود را به لامپ ناخن بزنید ، به طور خودکار روشن می شود. دست خود را بر روی لامپ ناخن قرار دهید ، به طور خودکار خاموش می شود.

دستگاه یو وی ناخن

 

ویژگی دستگاه یو وی ناخن

دست و محافظت از درجه حرارت lamp لامپ ماورا the بنفش ماورا بنفش ما دارای جدیدترین طراحی سنسور پیشرفته برای جلوگیری از کار غیر ضروری است ، نور ناخن ماورا بنفش روشن است. دستان ، چراغ ناخن خاموش خواهد شد. با محافظت از درجه حرارت ما ، هرگز نگران گرم شدن بیش از حد لامپ ناخن باشید.

دستگاه لاک خشک کن uv فضای وسیع برای درمان همزمان خشک کن لاک ناخن ما یک فضای بزرگ است که به طور خاص برای خشک کردن ناخن ها یا ناخن های شما در هر بار طراحی شده است و به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند. با استفاده از مهره های منحصر به فرد لامپ UV و LED که توسط لامپ UV UV ما ارائه شده است ، لامپ ناخن ما برای پوشاندن کل دست شما از هر زاویه طراحی شده است. هیچ منطقه مرده ای وجود ندارد و کارآمدتر است. ناخن شما را سریعتر خشک می کند و ساخت با دوام آن لامپ ژل را هوشمند می کند.

طراحی ناخن

 

جهت خرید دستگاه لاک خشک کن uv ناخن میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۲ با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما