خرید پک لوازم کاشت ناخن در شیراز ویژه هنرجو

شما برای کار مردن در یک سالن مانیکور یا برای کاشت ناخن در منزل نیازمند به یگ پک لوازم کاشت ناخن هستید که این لوازم شامل موراردی ماند سوهان برقی ، دستگاه یو وی و پودر هستید ما در این جا به معرفی کامل این لوازم خواهیم پرداخت همراه با یک فیلم کامل و چگونگی استفاده از آن. ارسال برای کاراموزان رایگان یباشد.

پک لوازم کاشت ناخن

پک لوازم کاشت ناخن حرفه ای با همه چیز – برای هر دو گروه ، حرفه ای ناخن و مبتدیان شگفت انگیز است.

کیت ناخن  یک کیت ناخن کامل با همه چیز مورد نیاز برای ایجاد ناخن های اکریلیک است ، ناخن هایی کامل ، رویایی و ماندگار با روکش بی عیب و نقص ، بوی کم و محصولات آرایشی با قابلیت کار و دوام عالی ایجاد می کند. برای ایجاد ناخن های اکستنشن و گلهای سه بعدی ، یا مخلوط با براق ، پولک یا بدلیجات برای نتایج برجسته ناخن های اکریلیک مناسب است.


پک لوازم کاشت ناخن برای هنرجو


 

پک لوازم کاشت ناخن

ویژگی -ابزارهای تزئین  مانیکور ناخن  با ویژگی های غیر زرد شدن ، خود سطح ، مقاوم در برابر لیفت ، چسبندگی برتر ، خشک شدن آهسته و امکان اصلاح را فراهم می کند.

کاربرد آسان و حکاکی – با پودر اکریلیک و مونومر مایع برای انجام کشیدن ناخن ، کنده کاری ناخن یا پوشش شفاف به عنوان استحکام ناخن استفاده می شود!

هدیه عالی –  پک لوازم کاشت ناخن با یک بسته نفیس اماده شده ، مناسب همه دوستان ، در روز تولد ، روز ولنتاین ، روز شکرگزاری ، هالووین ، کریسمس …

نکات مهم در مورد لوازم کاشت ناخن

برخی از لوازم جانبی پک لوازم کاشت ناخن ممکن است رنگ های متفاوتی داشته باشند ، اما عملکردها یکسان است ، که به هیچ وجه بر استفاده تأثیر نمی گذارد.

برای بهترین نتایج ، لطفاً قبل از استفاده از ناخن های خود کاملا خشک ، تمیز و بدون روغن اطمینان حاصل کنید.

مروان نوآوری و سهم را تشویق می کند. هر گونه پیشنهاد در مورد محصولات ما ، خوش آمدید با ما به اشتراک بگذارید. اعتماد شما نیروی محرکه توسعه مستمر ما است.

 

پک لوازم کاشت : پودر کاشت ناخن دارای رنگهای شفاف ، سفید ، صورتی است. پلیمر بدون حباب قوام بی عیب و چسبندگی فوق العاده ای را ارائه می دهد و درخشش بی عیب و نقص را بدون نیاز به پرایمر تضمین می کند.

 

پودر زرق و برق ۱۸ رنگ ، پودر حکاکی ۱۲ رنگ و ۶ دنباله ناخن اکریلیک ناخن شما را جلا می دهد و درخشندگی جذابی به شما می بخشد و شما را در هر موقعیتی جلب توجه می کند و جذابیت های شما را جلوه می دهد.

توجه:پک کامل ابزار کاشت ناخن ارسال رایگان است

مونومر مایع اکریلیک عاری از بوی سنگینی دارد ، با حداکثر فرمول استحکام با تثبیت کننده های UV برای اطمینان از شفافیت رنگ و جلوگیری از زرد شدن یا کدر شدن رنگ.

 

کیت ناخن اکرولیک  مجموعه ای حرفه ای برای ایجاد ناخن های اکریلیک ، نیازی به خرید جداگانه آنها نیست. در صورت مفقود شدن یا خراب شدن ، تماس بگیرید.


لوازم کاشت ناخن اصلی

پک کامل لوازم کاشت ناخن شامل

چه چیزی می توانید از این پک کامل لوازم کاشت ناخن بهتر باشد؟

۱۸ x پودر حکاکی رنگ ، ۱۲ x رنگ زرق و برق دار ، ۶ عدد انواع دنباله ناخن اکریلیک

۳ عدد پودر اکریلیک (شفاف ، صورتی ، سفید) ، ۱ عدد مونومر مایع اکریلیک ، ۱ عدد ژل UV شفاف

۱ عدد کت پایه ، ۱ عدد کت تاپ ، ۳ عدد چسب ناخن ، ۲۴ x رنگ بدلیجات و مروارید

۵ عدد برس ناخن اکریلیک ، ۱ عدد جدا کننده ناخن ، ۱۰۰ x راهنمایی ناخن کاذب پاک ، ۱ عدد بافر ناخن

۱ عدد فشار دهنده کوتیکول ، ۱ عدد موچین ، ۲۰ عدد فرم ناخن ، ۱ عدد انگشت تمرین ، ۱ عدد تلگراف پمپ مایع

۱ عدد برس گرد و غبار ، ۱ عدد ناخن برش ، ۱ عدد ظرف داپن دو نفره ،


پک کامل لوازم کاشت ناخن شامل

قیمت ست لوازم کاشت ناخن

این ست لوازم ناخن شامل مواردی مانند دستگاه یو وی و دستگاه های سوهان برقی استرانگ می باشد این ابزار ها به دلیل تنوع زیادی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند و برای این که از لیست قیمت اطلاع پیدا کنید لطفا به بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر ایران در کمترین زمان ممکن . پک لوازم کاشت ناخن شامل ۲۵ الی ۴۰ قلم میباشد که بستگی به حوضه فعالیت شما دارد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما