خرید دستگاه خشک کن ناخن uv قیمت عمده

دستگاه خشک کن ناخن یکی از دستگاه های هم است که برای خشک کردن لاک ناخن و ژل لاک قابل استفاده میباشد برای شناخن بیشتر و خرید این محصول با ما همراه باشید

طراحی ناخن

اگر فواید انجام ناخن های خود را به تنهایی درک کنید ، می دانید که مدتی طول می کشد تا بتوانید ناخن های کاملاً آرایش یافته یا مراقب داشته باشید. به همین دلیل ، می خواهید مطمئن شوید که ناخن های تازه صیقل داده شده شما حتی پس از گذشت چند روز از انجام کار ، خراب یا لکه نخواهند شد. شما نمی خواهید وقت ، تلاش و البته پولی را که برای به کمال رساندن این ناخن ها هزینه می کنید ، هدر دهید. هیچ کس نمی خواهد اتفاقی بیفتد. به همین دلیل است که ما می خواهیم به مزایای زیر استفاده از خشک کن ناخن برای ماندگاری ناخن های کاملاً کامل خود توجه داشته باشید.

 

دستگاه خشک کن ناخن

مزایای استفاده از خشک کن ناخن

٫ زمان خشک شدن ناخن ها را کاهش می دهد . دستگاه لاک uv می تواند کار خشک کردن ناخن های شما را فقط در چند دقیقه انجام دهد. اما اگر مراحل طولانی تری را در نظر بگیرید ، ممکن است مجبور شوید حدود نیم ساعت صبر کنید تا ناخن های شما کاملا خشک شود. فقط تصور کنید که اگر فقط به جای خشک شدن هوا در ناخن هایتان از خشک کن ناخن استفاده می کردید ، می توانستید با ۳۰ دقیقه اضافی چه کاری انجام دهید.

دلیل استفاده  دستگاه یو وی در سالن

۲٫ استفاده از خشک کن ناخن مدیریت زندگی یک فرد حرفه ای را بسیار آسان می کند . اگر در یک سالن مشغول کار هستید ، می دانید که همزمان به چندین مشتری مراجعه خواهید کرد. داشتن ناخن خشک کن نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شود بلکه شانس بیشتری برای داشتن مشتری های راضی تر نیز دارید. خواهید دید که خدمات سریعتر و بهتری به مشتریان خود ارائه می دهید. از آنجا که مشتریان بیشتری به سرعت و به درستی خدمت می کنند ، شانس بیشتری برای ارتقا random تصادفی و بدون پرداخت کیفیت خدمات که از طریق بازاریابی شفاهی انجام می دهید ، خواهید داشت. در پایان ، برای تلاش های خود سود بیشتری خواهید گرفت.

ژل پولیش

 

۴٫ استفاده از خشک کن ناخن پایان بهتر را تضمین می کند . دستگاه uv  نه تنها زمان خشک شدن را سریعتر می کند بلکه به شما اطمینان می دهد که پس از اتمام کار ناخن هایی با ظاهری حرفه ای خواهید داشت.

 

دستگاه لاک خشک کن به جلوگیری از حوادث کمک می کند. هرچه سریعتر آن ناخن ها خشک شود ، احتمال اینکه مانیکور یا پدیکور خود را به طور تصادفی خراب کنید کمتر است.

خشک کن ناخن uv

انتخاب بهترین دستگاه لاک خشک کن uv

از آنجا که گزینه های مختلف لاک ناخن موجود است ، گزینه های مختلفی برای خشک کن ناخن نیز پیدا خواهید کرد. برای یافتن خشک کن عالی ، ممکن است لازم باشد موارد زیر را در نظر بگیرید:

 

 

 سبکی دستگاه لاک خشک کن

داشتن یک خشک کن ناخن که بتوان آن را به راحتی در هر کجا که می خواهید بیاورید انجام آن را بسیار راحت تر می کند. اما اگر بیشتر مواقع به سشوار نیاز دارید ، ممکن است بخواهید به جای مدل سیم دار ، دستگاهی را پیدا کنید که بتواند با باتری آن را تغذیه کند. البته یکی از این دو گزینه همیشه بهتر خواهد بود.

 

اندازه دستگاه لاک خشک کن ناخن

خشک کن های ناخن وجود دارد که می تواند هر دو دست را همزمان خشک کند. اگر حرفه ای هستید و باید همزمان به چندین مشتری مراجعه کنید ، خرید دستگاه لاک خشک کن با چنین ویژگی می تواند بهترین گزینه شما باشد. با این کار سرویس دهی کارآمدتر و موثرتر خواهد بود.

لاک ژل پولیش ناخن

هدف از استفاده خشک کن ناخن

دستگاه های uv وجود دارد که توصیه می شود فقط برای ژل و ناخن مصنوعی استفاده شود ، مارک های دیگر خشک کن هایی را ارائه می دهند که فقط برای ناخن های معمولی قابل استفاده است. آن دسته از خشک کن ها نیز وجود دارند که می توانند برای هر دو مورد استفاده شوند. هر کدام از این انواع دارای برچسب قیمت متفاوتی هستند.

چگونگی خرید دستگاه ها اک خشک کن uv

جهت اطلاعات بیشتر  یا سفارش دستگاه لاک خشک کن ناخن میتوانید با واحد فروش شرکت یل استارز تماس حاصل فرماید 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما