قیمت و خرید دستگاه لاک خشک کن sun uv مدل 330w

همین طور که آگاه هستید دستگاه لاک خشک کن که برای سالن قابل استفاده است و برای منزل با هم خیلی فرق دارند ما در این جا در حال برسی بهترین دستگاه های یو وی ناخن در بازار ایران می باشیم شرکت نیل استارز واردکننده یو وی مارک سان در ایران می باشد و جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


دستگاه لاک خشک کن حرفه ای

قدرت دستگاه لاک خشک کن ۶۴ w

قدرت دستگاه لاک خشک کن ۶۴ w

این طراحی دستگاه لاک خشک کن بسیار متفاوت از سایرین است. این یک دستگاه ناخن چند منظوره است که از نظر عملکرد خارق العاده است. طول عمر لامپ آن ۵۰۰۰۰ ساعت است. این دستگاه خشک کن ناخن در مقایسه با گزینه های دیگر ، از گزینه ها و توابع دیگری ایجاد می شود. اگر می توانید یک لامپ ناخن برای راحتی و ایمنی پوست داشته باشید ، این محصول برای شما مناسب است. سنسورهای خودکار محصول شما را در حین کار تسهیل می کند. این نور هیچ آسیبی ندارد. استفاده ، نگران نباشید. من این مورد را بسیار توصیه می کنم.


دستگاه لاک خشک کن


۲ خشک کن لامپ ناخن UV LuxeUp 54W

۲ خشک کن لامپ ناخن UV LuxeUp 54W

دستگاه لاک خشک کن LuxeUP در زرادخانه شما مجاز نمی شود. مجهز به ۳۶ قطعه / چراغ led. این لامپ به دلیل دوام داشتن ، داشتن مدت زمان ۵۰٫۰۰۰ ساعت یا ۵ سال استفاده بدون وقفه است. با بیشترین توانایی ۱۰ ناخن دست و پا. لامپ خشک کن ناخن آنها یکی از موارد کمتری است که توان ۵۴ وات را دارد که می تواند به طور معمول موثری کوتاه شود. زمان عملکرد طبیعی ناخن ها در حالی است که روی پوست و چشم های شما ایمن است.

 

استفاده از آن بسیار سریع و بسیار ساده خشک می شود. با قرار دادن دستی که در آن خوب است ، فعال می شود. این لامپ دارای لوازم جانبی است که به خوبی مانند کلیپ های خیس کننده و یک فشار دهنده کوتیکول خوب و یک پرونده مورد نیاز است. همچنین ، یک عامل اصلی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که این شرکت شامل کارت / کاغذی است که در آن می گوید اگر اتفاقی در هنگام حمل و نقل رخ داده باشد.


دستگاه لاک خشک کن مبتدی


 دستگاه لاک خشک کن SUNUV 48W

 دستگاه لاک خشک کن SUNUV 48W

دستگاه لاک خشک کن ناخن سنوو که بسیار ابتکاری است و دارای دو مهره سبک وزن UVLED است. این بدان معنی است که شامل یک طول موج نوری دوگانه است که شما را قادر به ساختن ناخن های خود را ۶ دقیقه سریعتر از لامپ های مختلف ناخن خشک کنید.  این یک دستگاه ژل خشک کن و بدون اسیب رساندن به ناخن است ، سرعت دو برابردستگاه معمولی  است. شما میتوانید  برای خشک کردن هر نوع لاک ناخن از این دستگاه استفاده کنید

مانند ژل های رنگی ، ژل های سخت ، پوشش بالا ، لایه زیرین ، اکریلیک ، چسب سنگهای قیمتی ، ژل مجله سازی و سایر موارد. هیچ نیازی به کاملی ندارد و شما نگران تعویض مهره ها نخواهید بود. یک آشکارساز اتوماتیک وجود دارد که اگر دست یا پای خود را در آن قرار دهید ، تشخیص می دهد. و دارای تایمرهای اتوماتیک مانند ۳۰ ثانیه ، ۶۰ ثانیه و ۹۹ ثانیه است و پس از اتمام مکانیکی خاموش می شود.


دستگاه لاک خشک کن سان 220 وات حرفه ای


چگونگی خرید دستگاه لاک خشک کن ناخن sun

چگونگی خرید دستگاه لاک خشک کن ناخن sun

در مقاله بالا ما به شما چندین مدل دستگاه لاک خشک کن مارک سان را معرفی کردیم که بهترین کیفیت را دار%8LS

2

Instagram
WhatsApp
تماس با ما