خرید دستگاه کاشت ناخن strong 210 میکروموتور استرانگ

دستگاه کاشت ناخن strong یکی از بهترین دستگاه های سوهان برقی موجود در بازار میباشد. که از قدرت بالا و کیفیت بسیار خوبی برخوردار است این سوهان برقی دارای 3 مدل اصلی استرانگ 204، مدل 207 و مدل استرانگ 210  میباشد. معمولا سالن دارها برای هنرجویان پک لوازم کاشت ناخن خود این دستگاه را توصیه میکنند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


دستگاه کاشت ناخن strong 210

مشخصات دستگاه کاشت ناخن استرانگ


اصالتساخت شرکت رسمی کره ای
سرعت فوق العاده بالا 0 – 35000 RMPمی تواند در سرعت های 0 تا 35000دور در دقیقه کار کند
کنترل کننده پااگر دستان شما مشغول هستند (در حال انجام پدیکور هستید) و باید دستگاه کاشت ناخن strong را خاموش کنید، کنترلر پا در این مورد به شما کمک می کند – فقط کنترلر را رها کنید و دستگاه مته ناخن خود را خاموش می کند.
نگهدارنده دستیوظیفه اصلی نگهدارنده هندپیس: محافظت از میکروموتور در برابر سقوط. این باعث صرفه جویی در زمان می شود، زیرا میکروموتور مکان خاص خود را دارد
سیستم خنک کنندهاز گرم شدن دسته دستگاه جلوگیری می کند
عملکرد معکوسچرخش معکوس در جهت عقربه های ساعت به منظور ایجاد شرایط راحت تر هنگام کار با برش در جهت سمت راست استفاده می شود. اگر حالت معکوس روی دستگاه وجود نداشته باشد، مسترها دست مشتری را 180 درجه می چرخانند که می تواند باعث ناراحتی مشتری و استاد شود.
مدت زمان کارکارکرد مداوم به مدت 12 ساعت
کنترل کننده ی سرعتدارای کنترل کننده سرعت قابل تنظیم است که دارای حفاظت اضافه بار است
سطح سر و صدا و لرزش کمقطعات با کیفیت بالا و مونتاژ کره ای ساخته شده میخ مته دستگاه دستیاران استاد بی صدا
چند منظوره بودنقابل استفاده در سالن کاشت ناخن و دندان پزشکی.
بیت هاشما می توانید از هر سر سوهان با هر اندازه ای استفاده کنید. خیلی راحت است
کدهای منحصر به فرددارای 2 کد منحصر به فرد این کدها روی جعبه نوشته شده و روی واحد کنترل Strong 210 و روی هندپیس Strong 105L کپی شده است.

 

بهترین مارک سوهان برقی استرانگ 210


دستگاه کاشت ناخن استرانگ مدل 210

نگهدارنده سر سوهان ناخن

می توانید سرمته های ناخن خود را بر روی جمع کننده سر سوهان در دستگاه کاشت ناخن strong قرار دهید تا به دور میز نلغزد و به راحتی قابل استفاده باشد.

جهت اطلاعات نبشتر: پودر کیستون


هندپیس سبک سوهان برقی استرانگ

دسته سوهان برقی استرانگ 210


هدیه متفکرانه

 هدیه دستگاه کاشت ناخن


 جزئیات دستگاه کاشت ناخن strong

بهترین سوهان برفی ناخن به روز شده – ماشین اصلی به طور انحصاری با ۶ سوراخ وارد شده به سوراخ های ناخن ، شما را برای استفاده راحت تر می کند ، دارای عملکرد پایدار ، عمر طولانی است که باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیشتری می شود.

همه در یک – فقط یک دستگاه کاشت ناخن strong برقی پاسخگوی تمام نیازهای شما ، استفاده چند منظوره برای آماده سازی ناخن ، ناخن اکریلیک ، ناخن ژل ، ناخن پودر آغشته ، ناخن ضخیم ، مانیکور و پدیکور ، برداشتن پینه ،پرداخت و غیره است.


دستگاه کاشت ناخن strong

چگونگی خرید دستگاه کاشت ناخن استرانگ

 لطفا توجه کنید به دلیل کیفیت عالی  دستگاه کاشت ناخن strong متاسفانه دستگاه تقلبی آن به وفور در بازار مشاهده شده است . لطفا دستگاه را حتما با گارانتی خریداری کنید  شرکت نیل استار وارد کننده اصلی این دستگاه در کشور میباشد که تمام محصولات با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش است.


1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما