بهترین دستگاه های کاشت ناخن سوهان برقط و sun uv

اصولا به دستگاه سوهان برقی و دستگاه های لاک خشک کن که در بازار موجود است و در سالن ها کاشت ناخن برای انجام دادن مانیکور استفاده میشود را دستگاه های کاشت ناخن میگیند در مقاله زیر به برسی دو نمونه از این وسایل ها با کیفیت عالی ویژه سالن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

دستگاه کاشت ناخن

دستگاه های کاشت ناخن

جزئیات و ویژگی ها سوهان برقی jmd

هندپیس  سوهان برقی jmd مارک بهبود یافته: هندپیس از آلیاژ آلومینیوم با یاتاقان پیشرفته کمک فنر ساخته شده است ، که به آن اجازه می دهد هنگام استفاده سر و صدا و لرزش کمی تولید کند و گرما را سریع پراکنده کند.

سرعت قابل تنظیم: ۰-۳۵۰۰۰RPM. با چرخاندن دستگیره به راست یا چپ می توانید سرعت را تغییر دهید. سرعت متفاوت نیز برای انواع مختلف ناخن مناسب است ، بنابراین می توانید آن را متناسب با نیاز خاص خود تنظیم کنید.

به جلو و عقب بچرخید: با فشردن کوتاه دکمه R / F می توانید جهت چرخش را تغییر دهید. نور سبز به معنای جهت مثبت است و نور قرمز به معنای جهت منفی است. برای افراد چپ دستی و همچنین راست دست راحت تر است.

مشخصات دستگاه های کاشت ناخن

✽ اندازه قابل حمل کوچک: این دستگاه های کاشت ناخن سبک و کوچک است. فقط با استفاده از یک دست می توانید آن را بگیرید. اگر می خواهید آن را بیرون بیاورید ، فقط آن را درون کیسه ای بگذارید. پاسخگویی به خواسته های بیرون راحت تر و راحت تر است.

استفاده آسان: فقط باید سیم برق ناخن را با منبع تغذیه با استفاده از سیم برق مجهز به استفاده از آن وصل کنید. پس از استفاده ، برق باید قطع شود. کار با آن آسان است. (بدون چراغ نشانگر روی آداپتور)

دستگاه های کاشت ناخن
دستگاه لاک حشک کن sun

 

دستگاه لاک خشک کن SUN

جزئیات و ویژگی ها دستگاه کاشت ناخن SUN

【تنظیمات چهار تایمر و صفحه نمایش LCD tim تایمرهای ۱۰s / 30s / 60s / 99s ، به شما کمک می کند زمان خشک شدن مناسب را برای خشک شدن کامل انتخاب کنید. صفحه نمایش LED داخلی شمارش معکوس تعداد ثانیه های مانده تا خشک شدن ناخن ها را نشان می دهد. برای استفاده شخصی یا حرفه ای

【سنسور خودکار در دستگاه های کاشت ناخن uv هنگامی که دست خود را را وارد می کنید ، سنسور اتوماتیک به طور خودکار روشن می شود ، حداکثر زمان کار ۱۲۰ ثانیه است. هنگامی که نیازی به استفاده از آن و حرکت دادن دست خود نیستید ، چراغ LED حرفه ای همچنان شمارش معکوس می کند و انرژی را هدر نمی دهد

کشوی متحرک برداشته شده و تمیز کردن آن راحت تر است کشوی متحرک برای فضای بیشتر برای خشک کردن پا ، در حالی که پد لاستیکی مات یک مکان راحت را برای استراحت دست یا نگه داشتن یک بطری لاک ناخن ژل فراهم می کند. قسمت زیرین با روکش ضد لغزش پوشانده شده است تا از لیز خوردن یا واژگون شدن خشک کن ناخن جلوگیری شود

 

دستگاه uv ناخن

چگونگی خرید لوازم کاشت ناخن

امیدوارم در مقاله بالا مورد پسند دوستان علاقه مند به کاشت ناخن قرار گرفته باشد. جهت خرید دستگاه های کاشت ناخن و مواد مانند پودر کاشت و سوهان برقی میتوانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۲۲ با و احد فرش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما