بازرگانی فروش دستگاه کاشت ناخن پرومکس

بازرگانی فروش دستگاه کاشت ناخن (nail implants) پرومکس با تحقیقات کاملی که از بازار انجام داده است اطلاعات خوبی را کسب کرده است و توانسته پخش زنجیره ای این نمونه کالا را بدست بگیرد. دستگاه کاشت ناخن پرومکس یکی از اصلی ترین دستگاه ها برای کاست ناخن می باشد که برای دیزاین و اصلاح ناخن ها توسط ناخن کاران حرفه ای استفاده می شود.

بازرگانی فروش دستگاه کاشت ناخن پرومکس

کاربرد اصلی دستگاه کاشت ناخن پرومکس چیست؟

کاربرد اصلی دستگاه کاشت ناخن پرومکس چیست؟

کاربرد اصلی دستگاه کاشت ناخن پرومکس شامل گزینه های زیر می شود :

  • این دستگاه نوعی سوهان برقی (Electric nail file)می باشد که برای عملیات پدیکور و مانیکور ناخن ها استفاده می شود.
  • با استفاده از این دستگاه می توان سطح ناخن را یکدست کرد و آن ها را فرمی عالی دارد.
  • دارای طراحی ارگونومیک می باشد و با انرژی برق کار می کند.
  • وزن کمی دارد و می توان سرعت آن را تنظیم کرد استفاده از آن به راحتی انجام می شود.
  • دسته سبک و نازکی دارد به طوری که ناخن کاران می توانند به راحتی با آن کار کنند.
  • از قطعات این دستگاه ها می توان به کاغذ سنباده زبر، نرم و متوسط، ابزار فلزی و سنگی، برس و نگهدارنده ابزار و مته نیم متری اشاره کرد.

قیمت بهترین دستگاه کاشت ناخن پرومکس

قیمت بهترین دستگاه کاشت ناخن پرومکس

قیمت دستگاه کاشت ناخن پرومکس به عوامل زیادی بستگی دارد که می توان به تغییر نرخ ارز، کیفیت قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه، هزینه های تولید، سود تولید کنندگان و سود دلالان اشاره کرد.

دستگاه ناخن پرومیکس خوش دست بوده و از نظر شکل ظاهری زیبا می باشد به همین دلیل توانسته توجه ناخن کاران را به خود جلب کند. چون می توانند بدون نیاز به سرسوهان شنی، گرد، مخروطی، کوچک، متوسط و بزرگ از آن استفاده کنند، علاوه بر این دیگر نیازی به سر سوهان جداگانه ندارند.

این نوع دستگاه به دو صورت دسته آرایشی و لابراتوری تولید می شود. دستگاه های که دارای دسته های آرایشی می باشند قیمت بیشتری دارند علاوه بر این سایز کوچکی دارند، وزن آن ها بین ۱۴۰ تا ۱۶۵گرم می باشد و دور موتور آن ها بین ۲۰ تا ۳۰۰۰۰ دور است و وزن دسته های لابراتوری ۱۹۰ تا ۲۲۰ گرم می باشد و دور موتور آن ها هم بیشتر از ۳۵۰۰۰ است.

همان طور که قبلا اشاره کرده ایم خرید این دستگاه برای ناخن کاران یکی امر مهم و ضروری می باشد به همین دلیل می تواند نوعی سرمایه گذاری برای آن ها محسوب شود و این موجب می شود تا آن ها در حفظ و نگهداری آن ها کوشش فراوانی کنند تا امکان خراب شدن دستگاه وجود نداشته باشد و طول عمر آن افزایش یابد. به همین دلیل در هنگام خرید هم باید دقت کافی را مبذول بفرمایند تا بهترین کالا را تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما