قیمت خرید دستگاه کاشت ناخن nail master 35k

بازار فروش دستگاه کاشت ناخن nail master بسیار پر رونق است. خانم ها به کاشت ناخن اهمیت بسیار زیادی می دهند. کاشت ناخن می تواند در زیباسازی افراد تأثیر بسیار زیادی داشته باشد. کاشت ناخن در واقع یکی از فرایند های بسیار مدرن و پیشرفته است که در زمینه زیبایی بدن مورد توجه قرار می‌ گیرد.

بازار فروش دستگاه کاشت ناخن nail master

مشخصات فنی دستگاه کاشت ناخن nail master

مشخصات فنی دستگاه کاشت ناخن nail master

خوشبختانه امروزه در صنعت دستگاه ها و تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته طراحی و تولید شدند که می ‌تواند در امر زیباسازی بدن و همچنین برطرف سازی مشکلات مورد استفاده قرار ‌گیرند. یکی از پرکاربردترین انواع دستگاه های که امروزه در صنعت زیبایی مورد توجه قرار می‌ گیرد، دستگاه کاشت ناخن است.

دستگاه کاشت ناخن در نمونه های متفاوت طراحی و تولید می ‌شود که اگر به معرفی مشخصات فنی نمونه دستگاه کاشت ناخن nail master بپردازیم باید به موارد زیر اشاره نماییم:

  • این دستگاه به نحوی طراحی می شود که برای ناخن های دست و پا مناسب است.
  • این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت در نمونه های مختلف را دارد.
  • کار کردن با این دستگاه هم به صورت دستی و هم به صورت پدالی امکان پذیر است.
  • این دستگاه قابلیت چرخش چپ و راست کردن را دارد.
  • تعویض سریع سوهان این دستگاه بسیار راحت انجام می پذیرد.
  • در راستای همین قابلیت ها و ویژگی های امروزه استفاده از این دستگاه بسیار پرطرفدار شده است. بیشترین کاربرد این نوع دستگاه ها در آرایشگاه‌ های تخصصی دیده می ‌شود که ناخن کارهای حرفه ‌ای از این نوع دستگاه در این زمینه استفاده می‌ کنند.

مرکز توزیع دستگاه کاشت ناخن nail master

دستگاه کاشت ناخن nail master

توزیع دستگاه ناخن nail master توسط واحد های بسیار زیاد دیده می شود. همانطور که می دانید امروزه در شهرهای کوچک و شهرهای بزرگ آرایشگاه های تخصصی و حرفه‌ای زنانه وجود دارند که دارای لاین ها و قسمت های تخصصی زیادی برای زیباسازی اندام های مختلف زنان هستند.

یکی از مهم‌ترین لاین های پرطرفدار در آرایشگاه های حرفه ای و تخصصی لاین کاشت ناخن است. آرایشگرهای متخصص برای استفاده در این لاین از تجهیزات و دستگاه های متفاوتی استفاده می کنند که بهترین دستگاه مورد استفاده در این لاین دستگاه کاشت ناخن می باشد که مورد توجه اکثر آرایشگرهای حرفه ای قرار می گیرد.

هندپیس سوهان برقی نیل مستر

چگونگی خرید دستگاه سوهان برقی

جهت خرید دستگاه و پک لوازم کاشت ناخن به صورت تکی و عمده میتوانید همه روزه از ساعت 9 الی 20با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرماید ارسال به سراسر کشور.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما