انواع مانیکور و پدیکور پا چیست pedicur

پدیکور پا چیست؟

پدیکور پا نوعی روش درمانی برای پاهای شما است که پوست مرده را از بین می برد ، پوست سخت را نرم و فرم می دهد و ناخن های پا را درمان می کند . به عنوان مانیکور پا فکر کنید! یک روش درمانی مناسب برای پا ، بشت است ، اما تکنیک های پدیکور می توانند از نوع لاک تا ماساژ متفاوت باشند ، مهمتر است اگر پدیکور مناسب شما را پیدا کنید .

پدیکور چه فایده ای دارد؟

پدیکور راهی عالی برای اطمینان از مراقبت از پاهایتان است !

اگر از مشکلات پا مانند میخچه ، پینه و ترک خوردگی پا رنج می برید ، یک پدیکور منظم می تواند کایروپدی را پشتیبانی کند . ا

پدیکور نیز می تواند به وضعیت شما کمک کند – شما به طور طبیعی راحت تر هستید و در صورت مراقبت از شما در رویداد کمک کند.

پدیکور نیز در صورت ترکیبی با سایر روش های درمانی می تواند شما را آرام و آرام کند. چون که ماساژور صورت و پاههای شما را چندین بار ماساژ دهد و آرام سازی می کند در ، ممکن است احساس کنید که روی هوا راه می دهد !

پدیکور دست و پا

چه انتظاری از پدیکور پا داردی ؟

پدیکور سنتی با حمام پا یا آبگرم درمانی آغاز می شود . پاهایتان را در آب گرم و معطر خیس کرده و تمیز می کنیم تا پوست نرم کنیم – مانند مینی جکوزی برای پاهای شما.

یک پدیکوریست مالش لایه بردار پوست نمک و مواد معدنی را از بین می برد.

کرم ها و روغن های آروماتراپی برای شادابی و لطافت پوست در ماساژ پاهای شما قرار می دهد. شما را ماساژ می دهد و ممکن است ماساژ پا مبتلا به طب فشاری یا رفلکسولوژی باشد که شما را آرام  کند . برخی از پدیکور شامل سنگ های گرم است که استفاده می شو . برخی دیگر از گل ، و حتی جلبک استفاده می شود . در پایان پدیکور شما از لاک ناخن پا با کیفیت بالا استفاده می شود.

 

یک پدیکور خوب باعث می شود که دست و  پای شمازیبا تر به نظر برسد و همچنین احساس خارق العاده ای داشته باشید.

یک  پدیکور پا کامل بین   ۳۰ تا ۹۰ دقیقه طول بکشد . بعد از آن وقت بگذارید تا خود را برای ایستادن اماده کنید

پدیکور پا

انواع مختلف پدیکور

پديكور پا بسته به مركز آبگرم و پدیکوریست و   پدیکورپا متفاوت است ، اما شما به طور قابل ملاحظه اي قادر به توصيف موجود در منو آبگرم هستيد ، يك مورد مناسب براي یافتن .

پدیکور فرانسوی : کلاسیک که از لاک ناخن با ماندگاری بالا استفاده می کند ، نوک و مربع ناخن های پا را سفید می کند

پدیکور واکس پارافین شدید : موم گرم را به ناخن ها ، پاها و پایین ساق پا را مالید تا رطوبت و نرم شود

ژل یا پدیکور شلاک : ژل شفاف یا رنگی با نور ماورا UV بنفش به ناخن های شما متصل می شود و برای مدت طولانی جلای براق دارد

پدیکور لوکس: یک درمان کامل پا به طور خلاصه شامل ماساژ ، موم پارافین نرم افزار و حوله های گرم شده یا یک بسته بندی است که باعث گرم شدن و آرامش پاهای شما می شود و همچنین باعث نرم و مرطوب شدن ناخن ها می شود.

  پدیکورپا خانگی

اگر می خواهید پای خود را در یک پدیکور آزمایش کنید ، سرمایه گذاری ارزشمند را در همه موارد ضروری مراقبت از پا و درمان زیبایی را دارد. یک پدیکور آبگرم خانگی مناسب برای یک پا و اسکراب پا ، یک ماسک پا مجلل و یک کرم یا لوسیون مناسب برای پا نیاز دارد. با یک پای آرامش بخش آغشته به آب گرم شروع کنید و زمانی را برای لذت بردن از ماساژ پا در نظر بگیرید.

برای ناخن های زیبا به پا نیاز دارید: پاک کننده لاک ناخن ، یک پرونده ناخن ، جدا کننده انگشتان پا ، بافر ناخن و ناخن گیرنده و داغترین رنگ لاک ناخن در این فصل حتی ممکن است بخارید در هنر ناخن سعی کنید! کار را با یک روغن کوتیکول مغذی تمام کنید تا در بستر ناخن کار کند.

پدیکور دست و پا

نکات داغ پدیکور پا

یک تکنسین ناخن واجد شرایط انتخاب کنید که دارای استاندارد های بهداشتی واضح باشید. به همین ترتیب اگر به هر نوع عفونت پا ، قارچی یا غیر مبتلا باشید ، بهتر است  شما تحت نظر پزشکپدیکور انجام گیرد،

کفش بسیار مهم است . نیازی نیست که برای سفر به خانه خود را ناخن های پا را که به خوبی براق شده اند ، داخل جوراب و کفش کنید،

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما