ارزانترین قیمت لاک خشک کن ناخن پرفروش

لاک خشک کن ناخن کن نریتوری چیست؟

دستگاه uv ناخن یک لاک خشک کن ناخن است که توسط شرکت نیل استارز فروخته می شود ،این دستگاه uv ناخن بسیار ارزان است.و مصرف خانگی دارد.

این دستگاه لاک خشک کن  قیمت آن کمتر از نصف قیمت دستگاهUV سالنی است . دو رنگ سفید و صورتی وجود دارد و اندازه آن در عرض ، عمق و ارتفاع حدود ۱۰ سانتی متر است . بسیار کوچک و زیبا

بررسی تأیید با استفاده از خشک کن ناخن Nitori!

 

دستگاه uv

 

 برسی سهولت در خشک کن دستگاه

اول از همه ، ما سهولت خشک شدن ناخن را بررسی خواهیم کرد. این بار من لاک زدم و آن را به مدت ۳۰ ثانیه و ۶۰ ثانیه در خشک کن قرار  دادم و وقتی زمان آن فرا رسید آن را به نوک ناخن چک کردم کردم  لاک ژل هنوز خشک نشده است و نیاز به زمان بیشتری دارد .

دستگاه ناخنLED

 

وقتی شما ژل ناخن میزنید و وارد دستگاه یو وی میکنید حدود ، پس از ۶۰ ثانیه انتظار ، تقریباً نیمه خشک بود و بعد از ۲ دقیقه کامل خشک میشود. کار کردن با این دستگاه بسیار آسان است نکته مهم در سیستم این از لامپ led فقط استفاده شده است

 خشک کن ناخن UV
در مورد سهولت خشک شدن باید بگویم که این لاک خشک کن همه نوع ژلی را خشک نمیکندو همین طور که گفتیم مصرف خانگی دارد. و در مجموع از ۶ لامپ در فن آوری آن استفاده شده است .

مشخصات لاک خشک کن ناخن

اولین چیزی که احساس می کنم عرض و عمق باریک است . عرض باریک است و اگرچه پاها می توانند وارد شوند ، اما رسیدن باد به کل منطقه دشوار است و لازم است کم کم خشک شود. توجه داشته باشید که برای پا خیلی مناسب نیست و اگر قبل از خشک شدن پا با زور آن را حرکت دهید ، ناخن به دستگاه برخورد می کند و میخ پیچ می خورد .

همچنین ، به دلیل اینکه عمق دست وجود ندارد ، نمی توانید انگشت شست خود را داخل آن قرار دهید و نمی توانید همه ناخن های خود را یک باره خشک کنید. اگر ناخن های شما بلند است ، ممکن است به پشت خشک کن ناخن برخورد کند و ناخن ها خراشیده شوند .

صدای  دستگاه لاک خشک کن ناخن خشک کن کمی شبیه موتور است ، اما اگر هنگام تماشای تلویزیون از آن در خانه استفاده کنم خیلی نگران کننده نیست .

 

خرید دستگاه لاک خشک کن ناخن

چگونه ازلاک خشک کن ناخن کن نیتوری استفاده کنیم؟

پس از استفاده از ناخن ، نوک انگشتان خود را در دستگاه لاک خشک کن ناخن قرار دهید. وقتی سوئیچ را روی بخشی که انگشت خود را قرار داده اید فشار دهید ، چراغ LED آبی تابیده و باد خارج می شود ، بنابراین مدت زمانی طول میکشد تا ناخن خشک شود.

قیمت دستگاه لاک خشک کن ناخن

 همین جور که در مقاله بالا در مورد ارزانترین دستگاه UV  صحبت شد از معایب و محاسن  زیادی برخوردار است و بیشتر در خانه از قابل استفاده است. جهت اطلاعات بیشتر از قیمت و خرید  میتوانید با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید  همکاران ما شما را برای خرید یک دستگاه عالی راهنمایی میکنند.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما