ارزانترین قیمت مواد پودر کاشت ناخن کیستون اصلی

آیا به دنبال بهترین پودر کاشت ناخن ، رنگ یا کیت استارتر هستید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید که بهترین مارک پودر ناخن چیست؟ پودر  کاشت ناخن جدیدترین  محصولی است که وارد بازار شده است این محصول به دلیل  نداشتن بو و گرد غبار در بین سالن داران ناخن از اهمیت زیادی برخوردار است. این محصول جدید چنان شگفت انگیز است که با یک  اموزش ساده میتوانید مانیکور را در خانه انجام دهید.

استفاده از پودر کاشت ناخن دارای مزایای زیادی نسبت به لاک ناخن سنتی ، ژل و مانیکور اکریلیک است. پودر با لیکوئید ناخن ترکب می شود. همچنین ، ترکیب شیمیایی ترکیب آلی اکریلیک که ناخن های طبیعی شما را تقویت می کند.


پودر کاشت ناخن

۱پودر کاشت ناخن مارک ibi

ibi یک مارک محبوب در بازار است. در مورد کیفیت آنها نیازی به تأمل نیست. نیازی به استفاده از هیچ لامپ و خشک کن ناخن برای درمان نیست. استفاده از آن بسیار آسان است. گاهی اوقات فیلم های YouTube را تماشا کنید.

این پودر کاشت ناخن بسیار سبک است و بو ندارد، رنگ های آن  بسیار طبیعی و با دوام است  که ماندگاری بیشتری نسبت به ژل پولیش (۲ تا ۳ هفته) دارد. کیت ناخن پودر غوطه وری ژل TP به راحتی قابل استفاده است و برای رشد ناخن های خود قدرت ایجاد می کند و به جلوگیری از جویدن ناخن کمک می کند. می تواند برای پایه استفاده شود تا از ناخن شما محافظت کند. این ساخته شده به طور خاص برای مقاومت در برابر خرد کردن و بلند کردن در حالی که ایجاد چسبندگی برتر و قوام صاف میماند و هچ گونه اسیبی نمیبیند.


 

پودر کاشت ناخن nbi

 پودر کاشت ناخن مارک NBI

مارک های nbi شگفت انگیز هستند رنگ های بسیار عالی و طبیعی بدون گرد غبار و بو برای کسب راهنمایی ، آموزشهای YouTube را تماشا کنید و وقت خود را صرف کنید. چندین جزئیات وجود دارد که اگر یک مبتدی باشید ، خوب می شود. به طور خاص ، مراقب باشید که روی پوست اطراف ناخن یا خیلی نزدیک این حلول را نزنید.

کوتیکول چند مورد است که شما در ابتدا به آنها اعتماد نمی کنید. با این حال ، تفاوت زیادی در جذابیت بصری کلی و طول عمر ناخن ایجاد می کند. به طور کلی ، این محصول مانند اکثر پودرهای آغشته دیگری که من دارم کار می کند. البته این محصول می تواند کمی زیادتر از سایر پودرها باشد قیمت داشته باشد.


 

پودر کاشت ناخن

پود کاشت ناخن کیستون

یکی دیگر از بهترین مارک های پودر کاشت ناخن کیستون ناخن شامل همه مواردی است که می خواهید مانیکور فرانسوی یا سبک ناخن کاملاً پوششی انجام دهید. عامل شگفت آور در مورد این کیت این است که غیر از پودرهای آغشته معمولی ، سفید و صورتی. این علاوه بر این شامل یک براق صورتی و روشن و پودر نقره ای عالی است. هدیه ای عالی برای دوستداران زرق و برق.

پودر کیستون اصلی می تواند یک امکان عالی برای مبتدیان و سالن باشد. استفاده راحت و ساده ، جای تعجب نیست که چندین بررسی خوب برای پودر فرو بردن ناخن مشتری داشته باشد. به طور کلی پودرهای کیستون بسیار متفاوت از لاک ناخن ژل هستند.

چگونگی پودر کاشت ناخن؟

جهت خرد بهترین پودر های کاشت ناخن به قیمت عمده میتوانید از سراسر ایران با واحد فروش شرکت نیل استارز تماس حاصل فرمایید

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

Instagram
WhatsApp
تماس با ما